#
Jesteś na stronie głównej # #

Konferencja ACTION BYOS 2017: stawiamy na Partnerów

7 kwietnia br. w podwarszawskim Hotelu Brant odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ACTION BYOS (BYOS: Build Your Own Server), skierowane do klientów i integratorów specjalizujących się w technologiach serwerowych.

Coroczne spotkanie ACTION BYOS to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi zmianami technologicznymi oraz panującymi na rynku trendami. Obok udziału w szkoleniach warsztatowych, uczestnicy mieli okazję odwiedzić stoiska partnerów, którymi w tej edycji byli Intel, HGST, Microsoft, CyberPower, VEEAM, GOODRAM i QNAP. Udostępniona została również strefa z produktami własnymi marki Actina: serwerami Actina Solar i miniaturowymi komputerami biznesowymi Actina Mini Pro. Wieczorna część spotkania poświęcona była w całości marce Actina. W czasie uroczystej kolacji Partnerom Actina Solar wręczone zostały certyfikaty autoryzacyjne.

„ACTION stawia na swoich Partnerów – ACTION stawia na rozwój technologii. Największy nacisk kładziemy teraz na rozwój kompleksowego wsparcia dla najbardziej zaawansowanych rozwiązań  biznesowych. Jest to jeden z powodów, dla których stworzyliśmy strukturę – Business Center, aby podnosić standard i sposób obsługi klientów, dopasowywać się do ich potrzeb, jak i śledzić najnowsze trendy w rozwoju technologii, tak, aby stale udoskonalać nasze rozwiązania.”

- powiedział Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A., który otworzył oficjalną część spotkania. W swoim przemówieniu podkreślił także, że firma z powodzeniem realizuje przyjętą u progu sanacji strategię, która opiera się o trzy kluczowe filary: najlepszą cenę na produkty, wartość dodaną oraz silne marki własne.

W ramach Business Center firma ACTION podjęła decyzję o przeprowadzeniu konsolidacji działu odpowiedzialnego za rozwój marki Actina oraz działu zakupów komponentów serwerowych.

Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki Actina, powiedział:

Cieszę się z możliwości spotkania z Partnerami ACTION w tak kluczowym dla naszej firmy momencie.  Przeprowadzone połączenie struktur przełoży się na jeszcze efektywniejsze zarządzanie marką własną, jak i bardziej kompleksowe wsparcie dla naszych Partnerów działających na rynku integratorów.  Już zaczynamy obserwować efekt synergii między działem technologii zaawansowanych Actina, a polityką zakupową departamentu komponentów, który dotychczas aktywnie wspierał naszą produkcję.”

Zapraszamy do zapoznania się z video-relacją z wydarzenia:

Data:: 2017-04-24 powrót
#