Zostań partnerem

ACTION oferuje wsparcie w wielu aspektach. Dla partnerów e-commerce jesteśmy doświadczonym hubem, który zajmuje się dostawą systemowej integracji, realizacją zamówień i zarządzania treścią produktów dla wielokanałowych sprzedawców. Dla resellerów i integratorów, poprzez naszą strukturę ACTION Business Center, świadczymy dystrybucję rozwiązań zaawansowanych w zakresie: IT, instalacji sieciowych, teleinformatycznych, fotowoltaicznych, Smart Home, CCTV i zasilania awaryjnego. W ramach naszej oferty dystrybucji z wartością dodaną oferujemy partnerom biznesowym pakiet rozwiązań i korzyści wspierający te działania.

Punktem wyjścia dla całego naszego biznesu, a jednocześnie zobowiązaniem wobec wszystkich naszych partnerów jest: bogata oferta, nowoczesna i zautomatyzowana logistyka, łatwa oraz wielopłaszczyznowa integracja systemowa, profesjonalną obsługę klienta.
Zacznij już dziś rozwijać z nami swój biznes – zostań naszym partnerem na rynku krajowym i zagranicznym!

Zespół

Nasz biznes opieramy na ludziach. Wierzymy w budowanie długoletnich relacji z naszymi Klientami biznesowymi, z którymi stawiamy na otwartą komunikację, partnerstwo i zaufanie. Zatrudniamy blisko 700 specjalistów z różnych dziedzin m.in. handlu, logistyki, informatyki czy obsługi klienta tak, aby codziennie wspierać naszych Klientów w rozwijaniu ich biznesów - zarówno od strony technicznej, jak i skalowania biznesu i ich portfolio produktowego. Dla naszego zespołu nie ma zadań niemożliwych! Ponad 30 lat doświadczenia ACTION S.A. w pracy z Klientami, znajomość potrzeb i działania sektorów B2B i B2C zaowocowały liczbą ponad 8 000 partnerów biznesowych, z którymi stale współpracujemy.

E-commerce

Od ponad 15 lat z powodzeniem prowadzimy własne marki w modelu e-commerce (m.in. gram.pl, sferis.pl, kravket.pl), dzięki czemu doskonale znamy internetowy rynek B2B oraz B2C, a także wiemy, jak w praktyce przebiega integracja IT oraz skalowanie biznesu e-commerce. Dzięki naszej autorskiej platformie zakupowej I-SERWIS zyskasz dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów z różnych branż, pełną integrację IT oraz zaufanego dostawcę, notowanego na GPW. Dodatkowo, każdemu z naszych partnerów biznesowych dedykujemy opiekuna handlowego, który zapewnia pełne wsparcie merytoryczne, techniczne oraz możliwość konsultacji.
Nie eksperymentuj, zdaj się na nasze doświadczenie i skaluj z nami swój biznes!

Logistyka

Nasze centrum logistyczne znajduje się w samym centrum Polski, niedaleko kluczowych szlaków drogowych. To strategiczne położenie sprzyja transportowi towarów w Polsce i zagranicą, gdzie w kraju dostarczamy w 24 godziny, a w Europie w 48 godzin. Na 32 tys. mkw. naszego magazynu znajduje się 5 km nowoczesnych przenośników, 22 tys. pojemników w automatycznym robocie magazynowym i wiele innych systemów logistycznych, których pracę nadzoruje każdego dnia nasz zespół. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie obsłużyć nawet 100 tys. paczek dziennie w modelu sprzedaży do siedziby, dropshipping, czy fulfillment.

Oferta

W ofercie posiadamy ponad 50 tys. produktów i ta wielkość stale rośnie, gdyż rozwijamy ją o nowe kategorie i produkty, których potrzebują nasi klienci, aby skutecznie konkurować. Obecnie w naszym portfolio znajdują się produkty z następujących kategorii: komputery i podzespoły IT, gaming, rozwiązania sieciowe i serwerowe, storage, CCTV, fotowoltaika, oświetlenie, automatyka budynków, elektronika użytkowa, RTV/AGD, elektronarzędzia i narzędzia, dom i ogród, sport i turystyka, wyposażenie domu, art. dla zwierząt, FMCG, zabawki, kosmetyki i wiele innych. Codziennie wysyłamy nasze produkty do partnerów w Polsce i kilkudziesięciu krajów, głównie Unii Europejskiej.

Integracja

Infrastruktura informatyczna Action umożliwia kilka sposobów wymiany danych biznesowych z klientami. Dzięki temu mogą oni w dogodny dla siebie sposób prowadzić biznes z nami. Oferujemy integrację EDI i API, w których na bieżąco przesyłane są najważniejsze dane dotyczące dostępności produktów, ich specyfikacji, opisów i zdjęć, a także parametry dotyczące zamówienia i płatności. Umożliwiamy również wymianę danych w formacie tradycyjnych systemów informatycznych, w których komunikacja może odbywać się w kilku językach europejskich do wyboru partnera i w wybranych walutach.

Dołącz do grona naszych partnerów i korzystaj z pełnego wachlarza benefitów, które oferujemy.

Obok I-SERWISU, czyli naszej szytej na miarę autorskiej platformy, dzięki której zyskasz dostęp do pełnej oferty ACTION S.A., naszym Partnerom biznesowym oferujemy:

  • tematyczne szkolenia,
  • specjalne oferty handlowe,
  • wysyłkę towaru w niedzielę,
  • możliwość udziału w programach lojalnościowych i konkursach sprzedażowych,
  • oraz indywidualne wsparcie naszych konsultantów oraz dedykowanego opiekuna handlowego.

Nasze marki i projekty