Zostań partnerem

Jesteśmy doświadczonym hubem e-commerce, który zajmuje się dostawą systemowej integracji, realizacją zamówień i zarządzania treścią produktów dla wielokanałowych sprzedawców e-commerce oraz resellerów i integratorów. To dla nich w ramach naszej oferty dystrybucji z wartością dodaną oferujemy pakiet rozwiązań i korzyści biznesowych wspierający te działania.
Punktem wyjścia dla całego naszego biznesu, a jednocześnie zobowiązaniem wobec wszystkich naszych partnerów jest: bogata oferta, nowoczesna i zautomatyzowana logistyka, łatwa oraz wielopłaszczyznowa integracja systemowa, profesjonalne wsparcie w obsłudze klienta.
Zacznij już dziś rozwijać z nami swój biznes – zostań naszym partnerem na rynku krajowym i zagranicznym.

Logistyka

Nasze centrum logistyczne znajduje się w samym centrum Polski, niedaleko kluczowych szlaków drogowych. To strategiczne położenie sprzyja transportowi towarów w Polsce i zagranicą, gdzie w kraju dostarczamy produkty w 24 godziny, a w Europie w 48 godzin. Na 32 tys. mkw. naszego magazynu znajduje się 5 km nowoczesnych przenośników, 22 tys. pojemników w automatycznym robocie magazynowym i wiele innych systemów logistycznych, których pracę nadzoruje każdego dnia nasz zespół. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie obsłużyć nawet 100 tys. paczek dziennie w modelu sprzedaży do siedziby, dropshipping, czy fulfillment.

Oferta

W ofercie posiadamy ponad 50 tys. produktów i ta wielkość stale rośnie, gdyż rozwijamy ją o nowe kategorie i produkty, których potrzebują nasi klienci, by mogli konkurować na rynku. Obecnie w naszym portfolio znajdują się produkty z następujących kategorii: komputery i podzespoły IT, gaming, sieci, storage, CCTV, fotowoltaika, oświetlenie, automatyka budynków, elektronika użytkowa, RTV/AGD, elektronarzędzia i narzędzia, dom i ogród, sport i turystyka, wyposażenie domu, art. dla zwierząt, FMCG, zabawki, kosmetyki i inne. Codziennie wysyłamy nasze produkty do partnerów w Polsce i kilkudziesięciu krajów, głównie Unii Europejskiej.

Integracja

Infrastruktura informatyczna Action umożliwia kilka sposobów wymiany danych biznesowych z klientami. Dzięki temu mogą oni w dogodny dla siebie sposób prowadzić biznes z nami. Dlatego oferujemy integrację EDI i API, w których na bieżąco przesyłane są najważniejsze dane dotyczące dostępności produktów, ich specyfikacji, opisów i zdjęć, a także parametry dotyczące zamówienia i płatności. Umożliwiamy również wymianę danych w formacie tradycyjnych systemów informatycznych, w których komunikacja może odbywać się w kilku językach europejskich do wyboru partnera i w wybranych walutach.

Dołącz do grona naszych partnerów i korzystaj z pełnego wachlarza benefitów, które oferujemy.

Obok i-serwisu, czyli szytej na miarę naszej autorskiej platformy, gdzie zyskasz dostęp do pełnej oferty ACTION S.A., proponujemy tematyczne szkolenia dla partnerów, możliwość udziału w programach lojalnościowych i konkursach, a także specjalne oferty handlowe oraz wysyłkę towaru w niedzielę i, co bardzo ważne, indywidualne wsparcie naszych konsultantów.

Nasze marki i projekty