Nowość: marka Our Pure Planet - signed by Harry Kane

Our Pure Planet – prestiżowa marka zrównoważonego stylu życia od teraz w ACTION S.A.


Firma ACTION S.A. została oficjalnym partnerem marki Our Pure Planet w Polsce. W naszym portfolio znalazły się neutralne środowiskowo, designerskie gadżety elektroniczne, takie jak słuchawki, przenośne głośniki, ładowarki indukcyjne i powerbanki. Wszystkie produkty wyróżniają się ponadczasowym wyglądem i elegancją. Współwłaścicielem i ambasadorem marki został w zeszłym roku znany angielski piłkarz - Harry Kane - kapitan reprezentacji Anglii oraz napastnik Bayern Monachium.   

Our Pure Planet to marka, której fundamentem jest troska o planetę. Dlatego wszystkie jej produkty tworzone są z myślą o minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko i powstają z materiałów pochodzących z recyklingu. Marka nie tylko dostarcza produkty najwyższej jakości, opatrzone certyfikatami środowiskowymi, ale także działa z poszanowaniem pracowników i lokalnych społeczności. Procesy produkcji Our Pure Planet są transparentne, a pracownicy sprawiedliwie wynagradzani. 

Dziś klienci są coraz bardziej świadomi tego, że ich decyzje zakupowe mają wpływ na środowisko, a nawet na lokalne społeczności. Dlatego jestem bardzo zadowolony z roli ambasadora marki Our Pure Planet, która wspiera zrównoważony rozwój. Mam nadzieję, że z czasem nasza współpraca jeszcze bardziej przełoży się na ochronę planety – mówi Harry Kane, ambasador i współwłaściciel marki.  

Our Pure Planet to nie tylko marka, to filozofia życia. Przekonaj się, jak łatwo można łączyć codzienne potrzeby z dbałością o naszą planetę. Wejdź do świata Our Pure Planet i dołącz do społeczności, która aktywnie pracuje nad lepszą przyszłością dla nas wszystkich.  Sprawdź ofertę marki na platformie B2B i-SERWIS  i zyskaj cenne przewagi konkurencyjne dzięki marce, które zależy na dobrej przyszłości planety. 

Od 1 lutego wszystkie produkty Our Pure Planet dostępne są z 10 proc. rabatem w postaci punktów w naszym autorskim programie lojalnościowym - Łowcy iSE-coinów, skierowanym do klientów B2B.  W programie mogą wziąć udział zarejestrowani klienci biznesowi. W ramach Programu, realizując zakupy na platformie B2B i-SERWIS klienci zyskują punkty – iSE-coiny, które mogą przeznaczyć na rabat potransakcyjny lub nagrody, czy usługi lub e-vouchery z katalogu Sodexo. 

Jeśli chcesz się zapoznać z ofertą cenową na naszej platformie B2B - zapraszamy do systemu i-SERWIS >  

A jeśli nie jesteś jeszcze klientem B2B ACTION S.A. - rejestracja i zdobycie dostępu do dostawcy e-commerce z ofertą 50 tysięcy produktów zajmie ci kilka minut.
Wypełnij formularz i zostań naszym Partnerem. Kliknij > 

Nasze marki i projekty