o Action

Centrum logistyczne

Serce biznesowego ekosystemu ACTION S.A.

Nasze centrum logistyczne położone jest w Zamieniu, tuż obok siedziby ACTION S.A. Magazyn o powierzchni ponad 32 tys. mkw. wyposażony jest w innowacyjne maszyny, które w połączeniu z zaawansowaną technologią umożliwiają nam jak najbardziej efektywne zarządzanie łańcuchem dostaw. Zautomatyzowana linia logistyczna i systemy IT pozwalają na obsługę ponad 100 tys. paczek dziennie. Przesyłki trafiają do odbiorcy w Polsce w 24 h, a w ciągu 2 dni roboczych docierają do wybranego miejsca w Europie.

Wysoki poziom obsługi paczek jest doceniany nie tylko przez naszych Partnerów, ale również przez niezależnych ekspertów. Centrum logistyczne ACTION S.A. uznawane jest za jedno z najnowocześniejszych w Europie i wyróżniane przez profesjonalistów (zestawienie czasopisma logistycznego „Eurologistics”) pod względem najbardziej wydajnych i nowoczesnych rozwiązań logistycznych w Polsce.

Maszyny, które pracują na nasz wspólny sukces

Pick-by-light

Pozwala na elastyczne zarządzanie zamówieniami on-line, kontrolę zapasów, niezawodne prowadzenie użytkownika oraz zwiększenie jakości komisjonowania produktów.

System A-FRAME

Zapewnia wysoką produktywność i wydajność, dzięki maksymalnej optymalizacji przestrzeni pod konkretne gabaryty produktów. Artykuły nie muszą być kompletowane ręcznie.

Pojemniki AKL

Układnica z pojemnikami AKL gwarantuje bezpieczne składowanie nawet najdelikatniejszych towarów i pozwala na uzyskanie krótkiego czasu realizacji zamówień, przy wysokim poziomie dostępności produktów.

Regały Kardex

Składują towar na ruchomych półkach wewnątrz maszyny oraz zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni, przy zachowaniu łatwego i szybkiego dostępu do wszystkich produktów.

Nasza logistyka

Sprawna, dobrze zaplanowana i zarządzana logistyka jest kluczowym elementem w handlu tradycyjnym, jak i internetowym. Z uwagi na rosnące potrzeby Klientów biznesowych i indywidualnych, w ACTION S.A. stale szukamy nowych rozwiązań oraz optymalizujemy obecne procesy tak, aby wyprzedzać oczekiwania rynku.

Dzięki posiadaniu własnego centrum logistycznego oraz zautomatyzowanemu zarządzaniu łańcuchem dostaw, produkty dostarczamy w nienaruszonych stanie, w rozsądnych kosztach i w krótkim czasie.

W ACTION S.A. stawiamy na dywersyfikację, dlatego intensywnie rozwijamy także segment e-commerce. Dobra znajomość rynku B2B - zarówno polskiego, jak i globalnych trendów, znajomość specyfiki sprzedaży w kanałach e-commerce oraz innowacyjne centrum logistyczne powodują, że z roku na rok liczba obsługiwanych przez nas paczek rośnie. Aby realizować jeszcze więcej zamówień, zarówno z rynku polskiego, jak i zagranicznych, niedawno powiększyliśmy naszą powierzchnię magazynową.

Lokalizacja

Centrum logistyczne ACTION S.A. znajduje się w Zamieniu, obok siedziby firmy. Zamienie usytuowane jest w gminie Lesznowola, która od południa graniczy z Ursynowem – dzielnicą Warszawy położoną w lewobrzeżnej części stolicy. Ogromnym atutem tego miejsca jest jego dogodne usytuowanie komunikacyjne. Znajduje się w Centralnej Polsce i w bliskim sąsiedztwie trasy S7 (węzeł Lesznowola). W odległości 7,5 km od centrum logistycznego i siedziby ACTION S.A. znajduje się największy port lotniczy w kraju – lotnisko Chopina (Okęcie), a Dworzec Centralny jest oddalony o 14,5 km. Świetna lokalizacja połączona z wykorzystywaniem najbardziej efektywnych rozwiązań technologicznych pozwala na bardzo szybki transport paczek każdego dnia.

Poznaj nas i zobacz, jak działamy!

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się jak wygląda i działa nasze centrum logistyczne.

  • Nasza powierzchnia magazynowa odpowiada wielkości 4 boisk piłkarskich.
  • Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom przygotowujemy do wysyłki 1 paczkę na sekundę.
  • Posiadamy szybkie przenośniki rolkowe, dzięki którym paczka przemieszcza się z prędkością 3 metrów na sekundę.
  • W naszym centrum logistycznym stawiamy na różnorodność: naszych linii produkcyjnych oraz zamówień doglądają zarówno Panie, jak i Panowie.

Nasza logistyka

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach naszej logistyki? A może atuty naszego innowacyjnego centrum logistycznego przekonały Cię, by rozpocząć z nami biznes lub potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.

Nasze marki i projekty