o Action

Centrum logistyczne

Dlaczego centrum logistyczne ACTION S.A.?

Nasze centrum logistyczne to serce biznesowego ekosystemu Action. Uznawane jest za jedno z najnowocześniejszych w Europie i wyróżniane przez ekspertów (zestawienie czasopisma logistycznego „Eurologistics”) pod względem najbardziej wydajnych i nowoczesnych rozwiązań logistycznych w Polsce.

Na 32 tys. mkw. powierzchni magazynowej mieszczą się innowacyjne maszyny i systemy, które pracują na sukces naszych klientów. Dziennie, dzięki zautomatyzowanej linii logistyki, w naszym magazynie może być obsługiwanych nawet 100 tys. paczek, które w 24 godziny trafiają do wskazanego miejsca w kraju, a w 48 godzin do wybranego w Europie. Tak sprawne zarządzenie łańcuchem dostaw możliwe jest dzięki używanej przez nas technologii - integracja API poprzez Webservice, XML i EDI.

Logistyka Action w liczbach

ok. 0 tys.
paczek
dziennie
0 km
nowoczesnych przenośników
0 tys. mkw.
powierzchni magazynowej
0 tys.
pojemników w automatycznym robocie magazynowym

Gdzie znajduje się nasze centrum logistyczne?

Nasze centrum logistyczne wraz z główną siedzibą ACTION S.A. położone jest w Zamieniu. To miejscowość usytuowana w gminie Lesznowola, która od południa graniczy z Ursynowem – dzielnicą Warszawy położoną w lewobrzeżnej części stolicy.

Nasz adres to nie tylko dobre miejsce ze względu na lokalizację w Centralnej Polsce, ale także z uwagi na dystans 10 km do lotniska Chopina (Okęcie) – największego portu lotniczego w kraju.

Jak sprawna logistyka wpływa na sprzedaż e-commerce?

Sprawna logistyka jest kluczowa w handlu tradycyjnym, jak i internetowym, w którym czas i cena otrzymania przesyłki tak naprawdę determinuje często, czy dojdzie do transakcji. Dlatego koordynacja działań logistycznych musi być wzorowa, aby dostarczyć zainteresowanemu klientowi właściwe produkty w nienaruszonym stanie oraz zgodnej ilości w odpowiednim czasie i w rozsądnych kosztach.

Nasze marki i projekty