o Action

Dystrybutor

Dystrybucja jest w DNA naszego biznesu. Wiemy, co w niej działa, a co nie, gdyż jesteśmy jej aktywnym ogniwem w Polsce i zagranicą od kilkudziesięciu lat. Czy w naszym kraju, czy poza nim prowadzimy ten biznes powiększając liczbę klientów B2B, którzy cenią nas za szybkość w działaniu, otwartość w komunikacji oraz szukanie rozwiązań i wychodzenie naprzeciw tam, gdzie inni widzą trudności.

Segment dystrybucji z wartością dodaną dotyczy współpracy z resellerami i integratorami. Realizowany jest przez strukturę Action Business Center zajmujący się dystrybucją w zakresie rozwiązań: IT, instalacji sieciowych, teleinformatycznych, fotowoltaicznych oraz inteligentnego domu. Action Business Center to profesjonalna platforma wymiany doświadczeń, prowadzi certyfikowane szkolenia dla instalatorów w formie on-line i stacjonarne, oferuje wsparcie techniczne i nowoczesne zaplecze logistyczne oraz zaawansowaną platformę sprzedaży B2B.

W segmencie konsumenckim, Action Home and Living, skupiamy się na dostarczeniu do wszystkich swoich kanałów sprzedaży nie tylko akcesoriów i dodatków do domu czy ogrodu, ale i sprzętu sportowego oraz biurowego. Bogatą ofertę Action Home and Living tworzą nowoczesne artykuły do domu i biura: modne meble, funkcjonalne oświetlenie, miłe dla oka i funkcjonalne tekstylia, a także coraz bardziej popularny sprzęt do treningu w domu i na świeżym powietrzu.

Nasze marki i projekty