o Action

Projekty e-commerce

Wszechstronne zespoły, doświadczenia i odrębne strategie dostosowane do każdego z naszych projektów e-commerce pozwalają nam oferować szeroką gamę produktów i usług pasującą do złożonych potrzeb klientów. Cenią to nasi dostawcy i partnerzy biznesowi, których wachlarz współpracy z naszymi projektami e-commerce systematycznie rośnie. Jesteśmy odpowiedzialni za wsparcie klienta, sprzedaż towarów, służymy fachowymi poradami przy wyborze produktów, ale i eksperckimi materiałami związanymi ze światem gier i szeroko rozumianej rozrywki. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jednym z czołowych, kompleksowych sprzedawców detalicznych e-commerce.
Stoi za nami ponad 30-letnie doświadczenie i zaplecze w postacie nowoczesnego centrum logistyczno-spedycyjnego, którego lokalizacja w Centralnej Polsce przy drodze S7 pozwala na skuteczną dostawę towarów w każdy zakątek Polski i do Europy.

PomoceDlaSeniora.pl to specjalistyczny sklep z produktami ułatwiającymi codzienne życie seniorom, osobom z niepełnosprawnościami i ich opiekunom. W ofercie liczącej tysiące produktów są proste gadżety wspierające komfort użytkownika oraz zaawansowane urządzenia medyczne. Sklep zapewnia kupującym fachowe wsparcie, zrozumienie i stale rozwija asortyment, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Bron.pl to e-sklep z ofertą broni i artykułów obronnych dostępnych bez zezwolenia, produktów strzeleckich oraz akcesoriów survivalowych międzynarodowych producentów, a także odzieży taktycznej i outdoorowej. Bron.pl posiada też sklep stacjonarny w Częstochowie, gdzie można zapoznać się z całą ofertą sklepu internetowego i przetestować wybrany sprzęt na strzelnicy sklepowej pod okiem fachowej obsługi.

1.pl to specjalistyczny sklep z szeroką ofertą modeli notebooków gamingowych, biznesowych, a także do codziennego użytku. Zapewnia klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie zakupów poprzez live chat z ekspertem. 1.pl wyróżniają usługi dodatkowe, np. dodatkowy miesiąc gwarancji, dłuższy czas na zwrot czy krótszy czas rozpatrzenia reklamacji.

Sferis.pl to sklep internetowy, który oferuje ponad 20 tysięcy produktów z wielu różnych kategorii: od kawy i herbaty, przez elektronikę użytkową oraz smart home, po wystrój wnętrz, zdrowie, urodę i hobby. Poza szeroką gamą produktów oferuje programy wspierające sprzedaż: leasing, raty, zakupy z odroczoną płatnością, a także wniesienie i instalację sprzętu.

Krakvet to e-sklep zoologiczny, który posiada w swojej ofercie różnorodny asortyment najlepszych producentów artykułów dla zwierząt. Produkty, jakie oferujemy na naszych wirtualnych półkach, zapewniają prawidłowy rozwój czworonogów, ptaków i gryzoni coraz chętniej hodowanych w domu.

Gram.pl to jeden z największych polskich serwisów dla fanów gier, seriali oraz szeroko rozumianej popkultury, z którego korzysta ponad milion użytkowników. Nasze kanały social media obserwuje ponad 90 000 osób. Gram.pl jest jednym z nielicznych serwisów w swojej kategorii posiadających cykliczne programy wideo, czyli Gram TV News oraz Gram Kultury.

Tablety.pl to serwis poświęcony technologiom mobilnym oraz wykorzystaniu ich na co dzień. Regularnie można znaleźć tu gorące newsy, wnikliwe testy oraz recenzje sprzętu, a także aplikacji i akcesoriów.

Testoria.pl to portal technologiczno-lifestyleowy, który zajmuje się szeroko pojętym poradnictwem zakupowym, przeplatając je z najważniejszymi, codziennymi informacjami ze świata technologii.

Nasze marki i projekty