kariera

Poznajmy się

Jesteśmy wiarygodnym i stabilnym pracodawcą – spółką notowaną na giełdzie z 30-letnią historią na rynku. Nasze doświadczenie, a także zespół ekspertów pozwalają nam zagwarantować Ci pracę w ciekawym miejscu.

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że w życiu lubisz wyzwania. Niezależnie od tego czy właśnie rozpoczynasz budowanie swojej kariery czy masz już za sobą przepracowane lata – wiesz, czego chcesz.

W Grupie Kapitałowej ACTION S.A. wierzymy, że jest tyle dobrych i ciekawych rzeczy do zrobienia. Nie ma więc na co czekać. Warto zacząć przygodę już dziś. Zapraszamy wszystkich ambitnych, uczciwych, z otwartymi umysłami i gotowych do pracy w dynamicznym środowisku. Dzięki zasadzie „otwartych drzwi” i zaufaniu, nie tylko wsłuchujemy się w głosy pracowników, ale także chętnie realizujemy ich wizje, w które wierzą i wiedzą jak i po co je zrealizować. Zatem nie tylko poznaj nas, ale daj się nam poznać – wejdź do świata Action i już dziś zacznij z nami zapisywać kolejne karty historii spółki. Być może zrealizujemy właśnie Twój projekt?

 

Nasze marki i projekty