o Action

E-commerce

Dziś zakupy w sieci, marketing i budowanie świadomości klienta w Internecie to chleb powszedni. Robią to praktycznie wszyscy, którzy zajmują się handlem. Jednak za nami stoi wsparcie w postacie rozbudowanego centrum logistycznego, spedycyjnego i finansowego, a także naszych platform e-commerce. Dzięki temu skutecznie docieramy do klienta końcowego, ale równie skutecznie wspieramy handel naszych partnerów.

Gram.pl to jeden z największych polskich serwisów dla fanów gier, seriali oraz szeroko rozumianej popkultury, z którego korzysta ponad milion użytkowników. Nasze kanały social media obserwuje ponad 90 000 osób. Gram.pl jest jednym z nielicznych serwisów w swojej kategorii posiadających cykliczne programy wideo, czyli Gram TV News oraz Gram Kultury.

Krakvet to e-sklep zoologiczny, który posiada w swojej ofercie różnorodny asortyment najlepszych producentów artykułów dla zwierząt. Produkty, jakie oferujemy na naszych wirtualnych półkach, zapewniają prawidłowy rozwój czworonogów, ptaków i gryzoni coraz chętniej hodowanych w domu.

Sferis.pl to sklep internetowy, który oferuje ponad 20 tysięcy produktów z wielu różnych kategorii: od kawy i herbaty, przez elektronikę użytkową oraz smart home, po wystrój wnętrz, zdrowie, urodę i hobby. Poza szeroką gamą produktów oferuje programy wspierające sprzedaż: leasing, raty, zakupy z odroczoną płatnością, a także wniesienie i instalację sprzętu.

Tablety.pl to serwis poświęcony technologiom mobilnym oraz wykorzystaniu ich na co dzień. Regularnie można znaleźć tu gorące newsy, wnikliwe testy oraz recenzje sprzętu, a także aplikacji i akcesoriów.

Testoria.pl to portal technologiczno-lifestyleowy, który zajmuje się szeroko pojętym poradnictwem zakupowym, przeplatając je z najważniejszymi, codziennymi informacjami ze świata technologii.

Nasze marki i projekty