o Action

E-commerce

W modelu e-commerce, czyli handlu w sieci, działamy od wielu lat. Zaczynaliśmy w 2007 r. od projektów skierowanych do klientów końcowych, w tym delikatesów internetowych a.pl oraz portalu dla graczy gram.pl i e-sklepu wielobranżowego sferis.pl. W 2022 r. do naszego portfolio dołączył sklep internetowy krakvet.pl z ofertą produktów dla zwierząt domowych.

Bogate portfolio marek własnych (m.in. Actina czy Activejet) oraz wspomnianych wyżej sklepów internetowych i portali pozwoliło nam wypracować odpowiednie kompetencje i przetestować w praktyce różne rozwiązania – z jednej strony dotarcia do klienta biznesowego, z drugiej, w zakresie integracji IT i skalowania biznesu e-commerce. Doskonale rozumiemy potrzeby biznesu B2C – znamy jego specyfikę, oczekiwania i potrzeby Klientów, a także wiemy, jak na nie odpowiadać.

Synergia kompetencji w obszarze B2B i B2C oraz nasze bogate zaplecze techniczne w obszarze integracji IT pozwalają naszym Klientom wprowadzić ich biznes na nowy poziom oraz skutecznie podnosić zyski.

Proces współpracy dropshipping

01.

Rozpoczęcie współpracy

ACTION S.A., w ramach integracji IT z naszym Partnerem, czyli Twoim e-sklepem (B2B), przekazuje dostęp do dynamicznej oferty z przesłaniem cech towarów, stanów oraz cen.

02.

Wyświetlenie oferty

Wybrany przez Partnera ACTION S.A. zakres oferty pojawia się na jego e-sklepie.

03.

Złożenie zamówienia

Klient końcowy składa zamówienie na zakup produktów z oferty e-sklepu klienta Partnera.

04.

Przekazanie zamówienia do ACTION S.A.

Partner B2B przekierowuje zamówienie do nas.

05.

Otrzymanie informacji zwrotnej

ACTION S.A. wraca z informacją do swojego Partnera o statusie realizacji zamówienia, dostępności, liście przewozowym, transporcie, itp.

06.

Finalizacja transakcji e-commerce

Wysyłka zamówionych produktów z ACTION S.A. do klienta końcowego (B2C) – możliwość dołączenia dodatkowego dokumentu drukowanego dla klienta, np. zasad reklamacji.

[Proces współpracy dropshipping]

Integracja IT

Klient B2B, czyli Partner ACTION S.A., wybiera jedną z dwóch opcji integracji XLSX/CSV lub REST API/EDI. Różnią się one czasem aktualizacji danych, językiem prezentowania oferty, częstotliwością pobrań i funkcjonalnościami. Niezależnie od wyboru modelu integracji, wszyscy klienci naszej platformy zakupowej I-SERWIS automatycznie otrzymują bezpłatny dostęp do pobierania plików XLSX/CSV, które zawierają następujące informacje:

  • ceny, stany magazynowe
  • wymiary i waga produktu
  • opisy techniczne produktu
  • ścieżki do zdjęć
  • lista kategorii
  • lista producentów

Opinie klientów B2B

Łukasz Wolano

Wolnet

Korzystamy z integracji API/XML firmy ACTION S.A. już od wielu lat i jesteśmy zadowoleni. Wszystko działa stabilnie, na bieżąco aktualizują się ceny oraz stany magazynowe, przy dodawaniu nowych produktów automatycznie pobierają się zdjęcia oraz opisy. Polecamy. Na pewno warto spróbować.

Jakub Kański

Pamparam Sp. z o.o.

REST API ACTION S.A. jest pierwszym, z jakiego korzystamy. W kontekście jakości świadczonej usługi firma postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Wielu z rozwiązań udostępnionych przez ACTION S.A. (np. edycja zamówień) nie ma w większości hurtowni, więc można powiedzieć, że zostaliśmy rozpieszczeni. Poza tym, sama usługa działa stabilnie i nie sprawia większych problemów.

Arkadiusz Bomba

SuperTech Sp. z o.o.

Integracja z ACTION S.A. odbyła się w naszej firmie bezproblemowo. ACTION S.A. posiada doskonale udokumentowane interfejsy integracyjne oraz przyjazne wsparcie dla developerów. Ponadto, bardzo pomocny opiekun handlowy sprawił, że integracja z API ACTION S.A. była dla nas łatwa do wdrożenia.

Nasz zespół handlowy

[zdjecie zespolu]

Choć cały czas udoskonalamy działanie naszej platformy zakupowej, gdyż chcemy, żeby była ona jak najbardziej przejrzysta i intuicyjna, to mamy świadomość, że dla klientów - szczególnie na pierwszym etapie wdrożenia - ważny może być kontakt bezpośredni z naszym opiekunem handlowym. Dlatego, niezależnie od etapu współpracy z nami, każdy klient otrzymuje od swojego opiekuna handlowego pełne wsparcie merytoryczne, techniczne oraz możliwość bezpośredniej konsultacji. Przykładamy do tego dużą wagę, gdyż wiemy, że w dzisiejszych czasach - zdominowanych przez wirtualnych doradców - kontakt z człowiekiem jest bardzo cenny i o to właśnie dbamy.

Zacznij z nami współpracę e-commerce już dziś

Wejdź do przestrzeni biznesowej ACTION S.A. i zostań naszym partnerem e-commerce. Poznaj szeroki wachlarz oferty produktowej, jak i mocne strony łatwej integracji IT oraz naszego centrum logistycznego, które pracuje na sukces Twojego biznesu.

Nasze marki i projekty