o Action

Producent

Konsekwencja w działaniu, wykorzystywanie innowacyjnych narzędzi marketingowych i sprzedażowych, a także stały nadzór nad efektem końcowym i całym procesem produkcji pozwoliły nam zgromadzić w portfolio trzy rozpoznawalne marki, które w swoich kategoriach cieszą się renomą od lat.

Sprzęt komputerowy Actina skierowany jest do klientów biznesowych oraz użytkowników domowych. W ofercie marki znajdują się m.in. komputery gamingowe (przeznaczone do codziennego grania, streamingu oraz esportu), komputery typu workstation oraz rozwiązania biurowe. Pierwsze komputery Actina powstały w 2001 r., a w 2006 roku ofertę uzupełniła linia serwerów Solar, która znalazła zastosowanie w rozwiązaniach SMB oraz instytucjach korzystających z ogromnych mocy obliczeniowych (np. Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN).

Więcej

Activejet posiada w swojej ofercie ponad 2 tys. produktów z kategorii: tusze i tonery, oświetlenie, zasilanie, wentylatory i klimatory, niszczarki, papier fotograficzny, akcesoria komputerowe oraz środki czystości do sprzętu komputerowego. Activejet to marka ekspercka działająca na rynku od 2002 r. Swoją popularność zdobyła dzięki tuszom i tonerom do drukarek, których jakość potwierdzają niezależne, międzynarodowe instytucje certyfikujące, w tym grupa BSI oraz TUV Rheinland.

Więcej

Ekonomicznym odpowiednikiem Activejet jest Actis. Marka ta funkcjonuje na rynku od 2011 r. W swojej ofercie posiada szeroką gamę tuszów oraz tonerów dedykowanych przetargom i szerokiej dystrybucji. Wszystkie jej produkty spełniają wymogi norm jakościowych, a dzięki stałemu nadzorowi i badaniom kontrolnym, gwarantują wysoką jakość wydruku w niskiej cenie.

Więcej

Nasze marki i projekty