kariera

Benefity

Praca, rozwój zawodowy to wszystko jest bardzo ważne, jak i to żeby nasi pracownicy po prostu dobrze się czuli i realizowali swoje pasje. Dlatego poza standardowymi benefitami, jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, czy coffee pointy z darmową kawą, mamy dla nich szereg innych projektów. Stawiamy w nich na zdrowie oraz budowanie zgranych zespołów w pracy i poza nią.

Sprawdź, jaki z naszych benefitów najbardziej przypadłby Ci do gustu.

Wolne Piątki to dla mnie czas regeneracji. Czas na dobrą książkę, albo przejażdżkę rowerem, gdy na słuchawkach leci Taco Hemingway „w piątki leżę w wannie...”. Bardzo często poświęcam wolny piątek na spotkania z przyjaciółmi. A gdy przyjdzie jesień... zakładam kalosze, biorę koszyk i uciekam do lasu

Aleksandra R.,

Dyrektor Marketingu Rynku ACTION S.A.

Dzięki wolnym piątkom mogę pozwolić sobie na krótkie wyjazdy z córeczkami, pokazując im różne zakątki Polski, organizację zabaw dla nich lub wyprawy rowerowe, na które nie mam czasu w pracujące dni. Są też takie piątki, kiedy po prostu rozkoszuję się lenistwem, zbierając siły na kolejny tydzień.

Agata M.,

Asystentka Działu Zakupów ACTION S.A.

Wolne piątki staram się spędzać z najbliższymi, ale traktuję je również jako „Piątki z Pasją”. Jedną z nich jest muzyka w formie praktycznej, która dostarcza mi wielu pozytywnych emocji i dodaje energii. Dużo czerpię też z mojej kolejnej pasji, jaką jest bieganie, które daje mi spokój, wolność oraz zdrowie fizyczne i psychiczne. 4/7 – jestem na TAK!

Tomasz Z.,

Product Manager ACTION S.A.

Dzięki wolnym piątkom, mam wolną chwilę, by realizować swoje pasje, jakimi są szydełkowanie oraz plecenie makram - zajęcia wymagające sporo czasu i uwagi, ale tym samym zapewniające odprężenie i dające dużo satysfakcji. Oprócz tego, wykorzystuję ten czas na nadrabianie prac domowych, przez co weekendy mogę w całości poświęcić rodzinie.

Magdalena K.,

Project Manager

W wolne piątki stawiam na siebie! Te dodatkowe dni bez pracy staram się wykorzystać na relaks, jazdę rowerem, kajaki czy po prostu wypad nad wodę w ciepłe dni, dzięki czemu mam dłuższy weekend. Jest to także idealny czas na załatwienie różnych spraw, których nie mogę zrobić w ciągu zwykłego tygodnia pracy.

Artur T.,

Zastępca Dyrektora ds. sprzedaży B2B

Nasze marki i projekty