ACTION S.A. autoryzowanym dystrybutorem Samsung Semiconductor w Polsce

ACTION S.A. jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Samsung Semiconductor w kategorii enterprise w naszym kraju. Dzięki temu w Action Business Center posiadamy pełną i kompletną ofertę na produkty Samsung SSD i pamięci. Ścisła współpraca z tym producentem pozwala nam na kompleksową obsługę klientów biznesowych - od szerokiej dostępności, po szybki czas realizacji i wsparcie techniczne dla naszych partnerów.  

Samsung dostarcza innowacyjne rozwiązania półprzewodnikowe, w tym pamięci NAND flash oraz DRAM, SSD, procesory, czujniki obrazu z szerokim portfolio topowych technologii. W kategorii DRAM jest jednym z czterech producentów (Samsung, SK Hynix, Micron, Nanya), a w kategorii NAND jednym z pięciu na świecie (Samsung, SK Hynix (Solidigm), Micron, Kioxia, Western Digital).

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy w swojej ofercie produkty takiego gracza jak Samsung Semiconductor. Obszerne i wciąż rozwijane portfolio producenta pozwala nam oferować klientom B2B wiele możliwości rozwoju współpracy w oparciu o pamięci DDR4 i DDR5 oraz dyski SSD różnych typów i interfejsów w kategorii enterprise – podkreśla Jakub Mroczek, Product Manager w ACTION S.A.

W i-serwisie, czyli na autorskiej platformie sprzedażowej ACTION S.A., wszystkie produkty z kodem producenta „SA4” pochodzą z oferty Samsung Semiconductor. Polecamy pamięci RDIMM i UDMM ECC dla DDR4 i DDR5. W przypadku dysków SSD w ofercie są dyski SATA, SAS i NVMe w różnych pojemnościach i typach.

Nasze marki i projekty