Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu rozwiązań dla zabezpieczenia urządzeń i danych? Webinar CyberPower jest dla Ciebie

Już 10 kwietnia, w godz. 10:00 – 11:00 odbędzie się spotkanie on-line połączone z praktycznym pokazem rozwiązań CyberPower, w czasie którego pokażemy, jak dostosować zasilanie awaryjne do infrastruktury Twojego biznesu, korzystając z technologii CyberPower. Zobaczysz, jak w praktyce łatwo jest zarządzać UPS i PDU oraz konfigurować to automatyczne.

Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś specjalistą IT w firmie, dla której pracujesz, czy osobą wybierającą technologie dla klientów biznesowych, czy właścicielem małej lub średniej firmy - CyberPower ma rozwiązania ochrony urządzeń i danych właśnie dla Ciebie, więc zapraszamy na spotkanie. Webinar poprowadzą: Dariusz Głowacki, Business Development Manager CyberPower i Grzegorz Budek, Inżynier ACTION Business Center, który odpowiedzialny jest za część pokazową spotkania. 

Na webinarze dowiesz się, jak dobrać rozwiązania zasilania awaryjnego dla wybranej infrastruktury w oparciu o rozwiązania hardware i software CyberPower.

W części praktycznej zaprezentujemy, jak zarządzać UPS i PDU w sieci lokalnej, a także jak: 
• skonfigurować automatyczne zamykanie systemu, gdy UPS podłączony jest lokalnie (USB) i sieciowo (SNMP)
• skonfigurować wysyłanie powiadomień
• centralnie monitorować posiadane urządzenia CyberPower. 

Link do zapisów: https://tiny.pl/dt6xz 

Dla klientów B2B ACTION S.A.  uczestniczących w programie lojalnościowym  „Łowcy iSE-Coinów” oferujemy 5% wsparcia na biznesowe UPS CyberPower (5%b wartości sprzętu w punktach, które można wykorzystać w postaci faktury korygującej lub też na zakup nagród w sklepie Sodexo).

Nasze marki i projekty