#
Jesteś na stronie głównej # #

Action rozmawia z klientami - konferencja w Radoczy, 23-24 maja

W dniach 23-24 maja br. odbyło się spotkanie dystrybutora z kluczowymi partnerami. Podczas dwudniowego pobytu w Radocza Park Hotel and SPA goście mieli okazję zapoznać się szczegółowo nie tylko z ofertą Action, ale także poznać co nowego przygotowali dla nich przedstawiciele takich marek jak AMD, GIGABYTE, BE QUIET!, MODECOM, EPSON.

Spotkanie zainaugurował Wiceprezes Zarządu ACTION S.A., Sławomir Harazin, który w kilku słowach opowiedział o planach biznesowych Spółki.

- Na wstępie bardzo dziękuję wszystkim za obecność. Nasi partnerzy są ogromną siłą naszego biznesu. Dlatego w tych wymagających dla dystrybucji czasach warto czasem zatrzymać się i zastanowić się co jeszcze obie strony mogą dla siebie zrobić. I po to dziś spotykamy się z Wami, aby z bliska porozmawiać o biznesie – podkreślił Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

Następnie na scenie wystąpił Michał Miłkowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki Actina w ACTION S.A. Opowiedział o nowym programie dla partnerów Actina Partner, w którym to na długiej liście benefitów dla resellera jest m.in. wypożyczenie sprzętu marki Actina na eventy, które dzieją się w lokalnej społeczności resellera.

- Nasz partner to lokalny przedsiębiorca, który doskonalone zna swój rynek, śledzi bieżące wydarzenia dla lokalnej społeczności, a to często wspaniała przestrzeń do promocji gamingu. Dlatego zachęcamy naszych resellerów, aby w ramach programu partnerskiego wypożyczali od nas sprzęt do tego rodzaju przedsięwzięć – zaznaczył Michał Miłkowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki Actina w ACTION S.A.

Po przerwie na gości czekały prezentacje ofert poszczególnych partnerów spotkania. Resellerzy mieli szansę zapoznać się kolejno z propozycjami współpracy: AMD, GIGABYTE, BE QUITE!, MODECOM, EPSON.

Data:: 2019-05-28 powrót
#