#
Jesteś na stronie głównej # #

Actina na Meet Point

Już dziś, czyli 23 maja startuje w Warszawie na stadionie PGE Narodowym festiwal popkultury. Impreza ta odbywa się w ramach Warszawskich Targów Książki i potrwa do niedzieli, 26 maja. Actina jest jednym z partnerów wydarzenia, a sponsorowana przez nas organizacja Actina PACT wystąpi podczas Meet Point w polskich kwalifikacjach do Games Clash Masters.

Actina jest oficjalnym partnerem technologicznym rozgrywek Games Clash Entertainment. W ramach partnerstwa, marka sprzętu komputerowego Action wraz z przedstawicielami Games Clash zorganizuje wspólnie wiele aktywności dla uczestników wydarzeń, a dedykowane PC Actiny posłużą najlepszym graczom w Polsce oraz zagranicznym drużynom m.in. w rozgrywkach Games Clash Masters. Dodatkowo, w trakcie wszystkich rozgrywek sprzęt Actina będzie dostępny nie tylko dla graczy, ale także dla zwiedzających. Poza tym Actina będzie sponsorem nagrody specjalnej dla MVP finału Games Clash Masters w Counter-Strike: Global Offensive, czyli specjalnego komputera nawiązującego swoim designem do charakteru Games Clash Masters.

- Jak widać, z miesiąca na miesiąc rozbudowujemy działania wokół sprzętu dla gracza naszej marki. Actina dziś przez sponsoring organizacji e-sportowej ACTINA PACT i dzięki krzewieniu idei gamingu wśród drużyn kobiecych, a nawet amatorów, którzy mogą umówić się na granie w Actina Gaming House, jest coraz bardziej widoczna. A to ogromna wartość dla naszych partnerów, którzy przystępując do programu lojalnościowego Actina Partner mogą z tych atutów skorzystać, a także rozbudowywać je o własne, do czego zachęcamy, bo na tym polega partnerstwo – podkreśla Michał Miłkowski, ekspert ds. gamingu dla marki Actina, ACTION S.A.

Polskie kwalifikacje Games Clash Masters odbędą się w dniach 24-26 maja na stadionie PGE Narodowym w trakcie festiwalu Meet Point. Natomiast wielki finał rozgrywek, w dniach od 30 sierpnia do 1 września, będzie miał miejsce w hali widowiskowo-sportowej Gdynia Arena, gdzie zmieścić się aż 5,5 tysiąca osób. Pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów, z czego wielki wygrany finału zgarnie połowę.

- Turniejowe obiekty świadczą o dużej popularności tego wydarzenia w Polsce. Tym bardziej cieszy fakt, że gamingowy sprzęt Actiny będzie tam obecny – dodaje Michał Miłkowski.

Więcej informacji o programie warszawskiego festiwalu popkultury na: www.meetpoint.waw.pl

Data:: 2019-05-23 powrót
#