kariera

Product Manager ds. Fotowoltaiki

Miejsce pracy: Zamienie

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie i wsparcie rozwoju produktów w zakresie fotowoltaiki;
  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki;
  • Wsparcie techniczne dla klientów i działu zespołu handlowego;
  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów i własnej struktury sprzedaży oraz wsparcie działań marketingowych;
  • Bieżące kontakty z dostawcami i producentami w zakresie rozwijania asortymentu;
  • Budowanie długoterminowych strategii produktowych;
  • Śledzenie prawodawstwa w obszarze OZE oraz analiza szans, możliwości i zagrożeń;
  • Technologiczna weryfikacja ofert i projektów;
  • Analiza oczekiwań i trendów wśród klientów w zakresie technologii cieplnych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej oraz znajomość rynku OZE i trendów dotyczących fotowoltaiki;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, w tym preferowane kierunki to OZE, elektryka, energetyka lub pokrewne;
  • Zdolność do płynnego poruszania się po zarówno dostawcach, jak i odbiorcach, aby skutecznie zarządzać procesem produkcji, dystrybucji i sprzedaży produktów fotowoltaicznych;
  • Umiejętność pracy z zespołem handlowym z branży fotowoltaicznej, aby rozwijać strategie sprzedażowe, określać cele biznesowe i wspólnie wdrażać plany marketingowe;
  • Umiejętności analityczne, które pozwalają na dokonywanie trafnych decyzji biznesowych, opartych na danych i analizach rynkowych;
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami, aby realizować cele biznesowe zgodnie z harmonogramem i budżetem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

Oferujemy:

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Kariera

Proces rekrutacji

01

Zaaplikuj

jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoje CV

02

Poczekaj na nasz znak

dostajemy CV od wielu kandydatów, a chcemy ze wszystkimi aplikacjami się zapoznać. Dlatego odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów, z którymi będziemy chcieli lepiej się poznać

03

Poznajmy się

na pierwszym spotkaniu przekonaj dział HR, że właśnie na Ciebie czekał

04

Spotkanie z przełożonym

jesteś prawie na mecie, teraz tylko pokaż swoje kompetencje zawodowe osobie, która wkrótce może stać się Twoim przełożonym

05

Ostatnia prosta

po spotkaniach wewnętrznych wybierzemy najlepszego kandydata i z pewnością damy Ci znać bez względu na wynik rekrutacji

06

Jesteś na pokładzie

czas zacząć przygodę w Action

Nasze marki i projekty