#
Jesteś na stronie głównej # #

LLPA, do której należy CloudTeam z GK ACTION S.A., laureatem nagrody Microsoft Partner of the Year 2020 Learning Award

Organizacja Leading Learning Partners Association (LLPA), której wyłącznym partnerem w Polsce jest CloudTeam, wchodzący w skład GK ACTION S.A., została uhonorowana nagrodą "Microsoft Partner of the Year 2020 Learning Award". Wyróżnienie zostało przyznane za dostarczanie wyjątkowych rozwiązań i usług w dziedzinie nauczania na całym świecie.

"Wraz z pozostałymi członkami LLPA - 32 wiodącymi ośrodkami szkoleniowymi na całym świecie, umożliwiliśmy ponad stu tysiącom osób podniesienie swoich kompetencji i technicznych umiejętności w technologii Microsoft Azure. Umieściliśmy moc chmury Microsoft w tysiącach zawodowych par rąk wspierając firmy w ich drodze do cyfrowej transformacji i stania się gotowymi na przyszłość. Wyróżnienie jest prawdziwym odzwierciedleniem ciężkiej pracy, jaką nasza organizacja poświęciła w ścisłej współpracy z firmą Microsoft, aby pomóc naszym klientom i partnerom osiągnąć pomyślne wyniki biznesowe", powiedział Michał Karski, Chief Technology Officer w LLPA oraz Chief Cloud Architect i Wiceprezes CloudTeam.

Nagroda Microsoft Partner of the Year jest wyrazem uznania dla partnerów Microsoft, którzy w ciągu ostatniego roku opracowali i dostarczyli wyjątkowe rozwiązania oparte na technologii Microsoft. Nagrody zostały sklasyfikowane w kilku kategoriach, a wyróżnienia zostały wybrane z zestawu ponad 3 300 zgłoszonych nominacji z ponad 100 krajów na całym świecie.

CloudTeam jest jedyną firmą w Polsce należącą do LLPA – globalnej organizacji zrzeszającej 32 firmy szkoleniowe działające na obszarze Europy, Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Australii, które funkcjonują w branży szkoleń IT. Członkostwo w LLPA wymaga spełnienia bardzo surowych kryteriów. Organizacja przyjmuje w swoje szeregi jedynie najbardziej innowacyjne ośrodki szkoleniowe w danym kraju, wymagając najwyższego poziomu świadczonych usług i najlepszych kompetencji marketingowo-sprzedażowych.

Dzięki członkostwu w LLPA, CloudTeam uzyskała możliwość wymiany wiedzy, zasobów i specjalizacji z najlepszymi i największymi firmami szkoleniowymi IT w Europie i na świecie, w celu osiągnięcia najbardziej kompletnego pakietu oferowanych szkoleń dla zaspokojenia szybko rosnących potrzeb branży IT w Polsce.

Data:: 2020-07-21 powrót
#