#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION wyróżnione jako „Zaufany Sprzedawca Microsoft Devices & Software” za rok 2021

Action z odznaką od Microsoft

Jedna z największych firm informatycznych na świecie przyznała polskiemu dystrybutorowi IT odznakę „Zaufanego Sprzedawcy Microsoft Devices & Software” za rok 2021. Jest to kolejne wyróżnienie od Microsoft dla Action za wysokie noty sprzedażowe dystrybutora produktów z portfolio amerykańskiego lidera rynku oprogramowania.

Tytuł „Zaufanego Sprzedawcy Microsoft Devices & Software” jest najlepszym dowodem na to, że dystrybutor od lat znajduje się w czołówce sprzedawców rozwiązań Microsoft, których producent wyróżnił za wkład w rozwój sprzedaży licencji oferowanych w modelach ESD, OEM i FPP.

- Action S.A. znalazła się w Top 20 wyróżnionych firm w rankingu Partner Roku Microsoft Devices & Services. To dla jej partnerów sygnał, że zaopatrując się w produkty Microsoft w Action zawsze mogą być pewni legalności oprogramowania amerykańskiego lidera rynku IT. Natomiast dla pracowników firmy Action to powód do dumy, że ich wysiłek w sprzedaży produktów Microsoft został dostrzeżony i nagrodzony przez samego producenta – mówi Anna Bogusz, Product Manager  w ACTION S.A.

Anna Bogusz zwraca uwagę na jeszcze jeden bardzo ważny aspekt współpracy ze światowym liderem rynku oprogramowania.

- Warto zwrócić uwagę, że Action jako lokalny producent urządzeń PC pod marką Actina posiada bezpośrednią umowę dystrybucyjną z  Microsoft (DOEM). Dzięki temu nasi partnerzy mogą uzyskać szerokie wsparcie, nie tylko merytoryczne oraz marketingowe, ale też handlowe i finansowe. To daje przewagi konkurencyjne naszym partnerom na rynku i ułatwia rozwój biznesu. Korzystając z okazji, jeszcze raz serdecznie dziękuję za to wyróżnienie firmie Microsoft, a przede wszystkim dziękuję wszystkim klientom i pracownikom Action, którzy przyczynili się do tego sukcesu – dodaje Anna Bogusz.

 

Data:: 2022-01-05 powrót
#