Webinar kasy samoobsługowe M4B – Zautomatyzuj sprzedaż i podnieś rentowność swojego biznesu

Serdecznie zapraszamy na webinar firmy M4B „Kasy obsługowe M4B – Zautomatyzuj sprzedaż i podnieś rentowność swojego biznesu”, który odbędzie się 13 kwietnia, w godzinach 10:00-11:00. 

Kasy samoobsługowe to nowy segment produktów, który jako ACTION Business Center udostępniamy naszym Klientom. Dlaczego? Ze względu na ich rosnące znaczenie w dzisiejszej branży retail oraz szereg korzyści, który niosą dla optymalizacji pracy sklepów. 

Produkty firmy M4B charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością dopasowaną do potrzeb klienta i przestrzeni jego sklepu. Dzięki wielu wariantom kas w ofercie i ich modułowej budowie, firma M4B pomaga zbudować kasę, której poszczególne elementy dostosowane są do ergonomii pomieszczenia, w którym się znajduje – umożliwia to regulację różnej wysokości półek, ich rozmieszczenia czy obecność dodatkowych elementów przy kasie takich jak wagi, skanery czy drukarki. 

Firma M4B, projektowaniem i produkcją technologii Self Order, Self Checkout oraz Digital Signage zajmuje się od ponad 16 lat. W zależności od modelu kasy SELF model S i SELF model X dedykowane są zarówno do sklepów małych, średnich, jak i hipermarketów. Wprowadzenie takiego rozwiązania do przedsiębiorstwa podnosi jego rentowność – rozładowuje kolejki przy tradycyjnych kasach, jest wygodne dla kupującego często w pośpiechu konsumenta, a także pozwala na lepsze zarządzanie pracą personelu, który zamiast obsługiwać kasę może zająć się innymi zadaniami, np. poprawą sposobu prezentacji towaru na półkach. 

Więcej na temat zalet i możliwości implementacji kas samoobsługowych w sklepach opowie Tomasz Zieliński Head of SCO/Commercial Business Development w M4B S.A. Podczas webinaru przedstawi także:

  • podstawowe typy urządzeń
  • zalety i funkcjonalności kas samoobsługowych
  • konfigurator kas
  • finansowanie


Zapraszamy do rejestracji na webinar i zapoznania się z innowacjami w obszarze kas samoobsługowych!
https://action.clickmeeting.com/webinar-m4b-kasy-samoobslugowe-13-04/register

 

Nasze marki i projekty