ACTION S.A. i Elocity zapewnią kompleksowe rozwiązania w zakresie elektromobilności

W styczniu obie firmy podpisały umowę dotyczącą świadczenia klientom biznesowym kompleksowego portfolio usług z zakresu elektromobilności.     

Dzięki nawiązanej współpracy partnerzy ACTION S.A. zyskują dostęp do pełnego zakresu usług związanych z wdrożeniem infrastruktury EV, począwszy od audytu, przez dobór, dostawę i montaż odpowiedniej stacji po rozwiązania z zakresu rozliczeń i zarządzania flotą służbową.   

Od początku rozwoju oferty elektromobilności w Action, zależało nam na tym, by jako ACTION Business Center świadczyć kompleksowe rozwiązania w tym zakresie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że zakup samej stacji ładowania to dopiero początek drogi do zeroemisyjności. Dostawaliśmy też coraz więcej zapytań od swoich klientów o tego typu rozwiązania. Odpowiedzią było Elocity – sprawdzony  dostawca kompleksowych usług zarządzania stacjami ładowania aut elektrycznych – podkreśla Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A. 

Z punktu widzenia Elocity współpraca z ACTION S.A. to odpowiedź na rosnącą świadomość inwestorów, dla których elektromobilność to dziś już nie tylko sposób na zarabianie na stacjach ładowania samochodów elektrycznych.

Nasi klienci biznesowi dostrzegają, że stacje ładowania są doskonałym uzupełnieniem podstawowej oferty. Podnoszą jej rentowność i atrakcyjność, pozwalają dotrzeć do szybko rosnącego segmentu klientów, jakim są dziś kierowcy samochodów EV. Z przyjemnością dzielimy się więc z ACTION S.A. swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu elektromobilności. Cieszymy się, że wspólnie możemy dotrzeć do przedsiębiorców, zainteresowanych tematyką EV, ceniących przy tym kompleksowe wsparcie i rozwiązania dostosowane do specyfiki ich biznesu – zauważa Michał Baranowski, CEO Elocity.

Obie firmy łącząc siły w zakresie elektromobilności uzupełniają się kompetencjami, co sprawia, że każda ze stron może skupić się na obszarze, w którym jest wyspecjalizowana – dodaje Paulina Kudłacik, Business Development Manager, która w ACTION S.A. odpowiedzialna jest za ten projekt. 

W ofercie ACTION Business Center znajduje się pełna gama produktów do instalacji fotowoltaicznych i domów inteligentnych, dla których stacje ładowania są idealnym dopełnieniem. 

Klienci znajdą w ofercie ACTION S.A. takie produkty jak stacje ładowania AC/DC, ładowarki mobilne Evse, kable i akcesoria. Firma dostarcza stacje ładowania od topowych producentów takich jak: Fronius, Webasto, Green Cell, Garo, NRGkick, Autel, Ensto, Solplanet, Zencar stale poszerzając asortyment.

 Elocity - dostawca technologii do zarządzania publicznymi i prywatnymi stacjami ładowania pojazdów elektrycznych oraz właściciel popularnej aplikacji dla kierowców EV. Spółka umożliwia klientom biznesowym zarabianie na budowie i rozwoju ogólnodostępnych stacji i sieci stacji ładowania w ramach aplikacji Elocity lub pod własnym brandem (oferta white label). Rozwiązania Elocity doceniają szczególnie firmy z branży logistycznej i podmioty zarządzające flotami korporacyjnymi. Jako jeden z liderów elektromobilności w Polsce spółka zapewnia klientom kompleksowe wsparcie, obejmujące przede wszystkim dostarczenie nowoczesnego oprogramowania do zarządzania sieciami ładowania, ale także komplet usług związanych z budową infrastruktury ładowania, począwszy od audytów i wizji lokalnych, przez zaprojektowanie optymalnego rozwiązania, dostarczenie urządzeń, realizacji inwestycji, kończąc na świadczeniu usług utrzymania i helpdesku dla użytkowników końcowych i właścicieli infrastruktury ładowania. Dzięki korzystnym warunkom współpracy i rozbudowanej sieci, Elocity gwarantuje klientom szybki zwrot z inwestycji.

Więcej informacji na:  www.elo.city 

Nasze marki i projekty