Stacje ładowania do samochodów elektrycznych – zapraszamy na webinar GARO

Zapraszamy na webinar GARO: Podstawy montażu stacji ładowania do samochodów elektrycznych.

Zgodnie z nadchodzącymi zmianami ustawodawczymi, stacje ładowania dla samochodów elektrycznych to już za kilka lat konieczność dla niektórych lokali użyteczności publicznej posiadających parkingi. Stwarza to konieczność dość szybkiego dopasowania nieruchomości do nowych wymogów prawnych oraz implementacji infrastruktury do ładowania samochodów elektrycznych.

Zapraszamy na webinar “Podstawy montażu stacji ładowania do samochodów elektrycznych” firmy GARO, światowego lidera w produkcji stacji do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych, który odbędzie się 12 kwietnia w godzinach 10:00 - 11:20.

Webinar poprowadzą specjaliści sektora e-mobility GARO Polska – Krzysztof Zamożny oraz Aleksander Bernatek. 

A co w programie?

  1. GARO: doświadczenie w E-mobility.
  2. Podstawy elektromobilności:
  • rodzaje pojazdów elektrycznych,
  • rodzaje stacji ładowania; przegląd oferty produktowej GARO (GLB; TWIN; LS-4; stacje DC),
  • dobór stacji ładowania GARO do wybranych modeli BEV – PHEV.
  1. Dynamiczne zarządzanie mocą w zainstalowanej grupie stacji GARO – Dynamic Load Management (DLM).
  2. Przegląd kluczowych uregulowań prawnych w zakresie E-mobility (Ustawa o elektromobilności; UDT) w odniesieniu do dostępnych rozwiązań produktowych GARO.

Zarejestruj się i dowiedz więcej, co w temacie elektromobilności możesz zrobić dla swojego biznesu: 

https://action.clickmeeting.com/webinar-garo-podstawy-montazu-stacji-ladowania-do-samochodow-elektrycznych-12-kwietnia/register  

Jako dystrybutor kompleksowego portfolio rozwiązań dla e-mobilności, w ACTION S.A. pomagamy wprowadzić pełną infrastrukturę ładowania pojazdów elektrycznych do przedsiębiorstw – od planowania, poprzez projekt, budowę przyłącza, montaż i zarządzanie stacją. 

 Od 1 stycznia 2025 roku każdy budynek niemieszkalny, niebędący własnością małego lub średniego przedsiębiorstwa, posiadający więcej niż 20 stanowisk postojowych, będzie musiał posiadać minimum jeden punkt ładowania oraz niezbędną infrastrukturę na co najmniej jednym na pięć stanowisk postojowych. To duża zmiana dla wielu graczy rynku usług czy handlu, oznaczająca konieczność instalacji wielu tysięcy ładowarek i to w trybie niemal natychmiastowym. Zmiana ta dotyczyć będzie nie tylko sklepów i centrów handlowych, ale również centrów logistycznych, magazynów, hoteli, szpitali, czy obiektów kulturalnych.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie infrastruktury i rozwiązań dla e-mobility zachęcamy do odwiedzenia naszej strony https://ev.action.pl/, bądź kontaktu z naszym działem e-mobility - ev@action.pl.

 

Nasze marki i projekty