ACTION S.A. wystawcą na targach Solar Energy Expo

Od 17 do 19 stycznia ACTION S.A. będzie promować swoją ofertę rozwiązań dla fotowoltaiki i elektromobilności na Targach Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla tego sektora w Polsce.

W tym roku odbędzie się już druga edycja Solar Energy Expo, której celem jest integracja branży przemysłu odnawialnych źródeł energii. Targi będą miały miejsce w PTAK Warsaw Expo, zlokalizowanym w podwarszawskim Nadarzynie. Wydarzenie oferuje szeroki wachlarz interakcji dla zwiedzających. Będzie można zobaczyć najnowsze na rynku rozwiązania, ale także wysłuchać wypowiedzi ekspertów na najbardziej aktualne tematy dotyczące polityki energetycznej, OZE i magazynowania energii w Polsce Na konferencji PIME ENERGY STORAGE SUMMIT 2023. ACTION S.A. będzie obecna ze swoją ofertą przez wszystkie trzy dni targów, na stoisku C1.21, a oprócz promocji swojej zdywersyfikowanej oferty, przygotowała dla uczestników targów specjalny konkurs.

- Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą ofertę podczas tak dużego wydarzenia jak Solar Energy Expo skupiającego branżę OZE. Oferujemy różnorodne rozwiązania w zakresie PV wraz z kompleksową obsługą – od pierwszego etapu projektu i wyceny instalacji, przez sprzedaż całych systemów, sprawną logistykę, wsparcie techniczne, a także prowadzenie szkoleń i webinarów, podnoszących wiedzę i kompetencje naszych partnerów – mówi Łukasz Majchrzak, Product Manager w ACTION S.A. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2022 roku uzupełniliśmy naszą ofertę dystrybucji instalacji PV o rozwiązania dla elektromobilności.

Dziś klient oczekuje kompleksowych, sprawdzonych rozwiązań, które pomogą mu w realny sposób nie tylko oszczędzić pieniądze, ale również dbać o środowisko naturalne. I ten cel chcemy osiągnąć poprzez rozbudowę oferty PV o stacje ładowania AC i DC, ładowarki mobilne, kable i akcesoria EV. Dlatego serdecznie zapraszam na nasze stoisko, gdzie szerzej opowiemy o możliwościach rozwoju biznesu w kierunku elektromobilności – kierunku, w którym zmierza współczesny świat. Dodatkowo na naszych gości czekają super nagrody, czyli ładowarki EV Webasto i Solplanet, które będzie można wygrać w specjalnym konkursie – dodaje Paulina Kudłacik, Business Development Manager w ACTION S.A. 

Targi Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii pozwolą uczestnikom poznać wiele nowości rynkowych, dzięki obecności ponad 200 wystawców. To wspaniała okazja do bezpośredniego spotkania decydentów z branży, nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz możliwość rozszerzenia łańcucha dostaw. Na wydarzeniu nie zabraknie też wykładów i paneli dyskusyjnych z ekspertami – poruszą oni m.in. tematy jak: obecny stan oraz trendy rynku magazynowania energii, technologia magazynowania energii elektrycznej czy polityka energetyczna w zakresie OZE i magazynowania energii w Polsce.


Odbierz zaproszenie na Solar Energy Expo już dziś!  https://solarenergyexpo.com/rejestracja/

Nasze marki i projekty