Nowe szkolenie certyfikacyjne Alantec już 19 czerwca w Action Business Center w Zamieniu

W ramach cyklu #Actionszkoli, team Action Business Center wraz z firmą A-LAN zapraszają na nową odsłonę szkoleń certyfikacyjnych marki Alantec, oferującą holistyczne ujęcie pasywnej i aktywnej części systemów teleinformatycznych.   

Teoria okablowania pasywnego staje się praktyczna w aktywnych systemach teleinformatycznych, głównie tych opartych na skrętce. W nowym programie, oprócz standardowych elementów certyfikacji, takich jak teoria okablowania, normy i wymogi oraz warsztaty z wykonawstwa okablowania strukturalnego, zapraszamy na warsztat z konfigurowania aktywnej części sieci teleinformatycznej w oparciu o rozwiązania sieciowe Ruijie / Reyee.  

Na szkoleniu pokażemy, jak połączyć pasywne okablowanie z aktywnymi rozwiązaniami, aby uwydatnić zalety obu tych elementów. 

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Skarbecki – Specjalista ds. Technicznych i Rozwoju Produktów w A-LAN Technologie. 

Sprawdź agendę spotkania i zarejestruj się, by wziąć udział w szkoleniu, które daje specjalistyczną wiedzę z pierwszej ręki: 

https://business-center.action.pl/alantec-05-2024-zamienie  
 

Nadchodzące szkolenie w Zamieniu jest kolejnym z cyklu #Actionszkoli z firmą A-LAN. Ostatnie miało miejsce 28 maja w Katowicach - w oddziale firmy A-LAN Technologie przy ul. Bednarskiej 17. Zobacz fotorelację. 

Nasze marki i projekty