ACTION S.A. autoryzowanym partnerem Micron w całej Europie

ACTION S.A., a dokładnie Dział Action Business Center Enterprise, posiada - jako partner Micron - oficjalną autoryzację tego producenta. Dzięki temu może oferować swoim klientom B2B w Polsce i pozostałych krajach europejskich jeszcze lepsze warunki handlowe oraz wysoką dostępność towaru, a także wsparcie projektowe i techniczne na preferencyjnych warunkach.  

Dzięki nawiązanej współpracy, ACTION S.A., w roli autoryzowanego partnera Micron Technology, może zapewnić swoim klientom szeroki dostęp do różnorodnej oferty tego producenta i to praktycznie od ręki. Ta duża rozmaitość i przystępność przekładają się na korzyści w zakresie optymalizacji czasu, logistyki i zarządzania kosztami. To w połączeniu z elastycznością cenową i wsparciem projektowym oraz technicznym daje liczne przewagi biznesowe klientom ACTION S.A.

Micron Technology, Inc. to globalny lider w produkcji pamięci i rozwiązań półprzewodnikowych, na rynku od ponad czterech dekad. Firma ma swoje korzenie w Boise, Idaho, jednakże jej zasięg i wpływ rozciągają się na całym świecie. Specjalizuje się w produkcji pamięci NAND, DRAM oraz innych komponentów półprzewodnikowych, które znajdują zastosowanie w różnorodnych dziedzinach, od urządzeń mobilnych po centra danych. Wybierając produkty Micron, klienci mogą liczyć na innowacyjne technologie, doskonałą jakość oraz niezawodność, co sprawia, że firma jest wybierana przez wiele renomowanych marek i instytucji na całym świecie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak prestiżowa, światowa firma jak Micron Technology, dostrzegła naszą pracę i zaangażowanie jako Działu Action Business Center Enterprise i uhonorowała ten wysiłek oficjalną autoryzacją. To dla naszych klientów bardzo ważny sygnał, że mogą liczyć na jeszcze lepsze warunki współpracy z nami, jako autoryzowanym partnerem produktów Micron Technology  – mówi Łukasz Baran, Product Manager w ACTION S.A. 

Action Business Center Enterprise za sprzedaż rozwiązań zaawansowanych z zakresu enterprise odpowiada zespół BEST - Business Enterprise Solution Team. To wyspecjalizowany dystrybutor produktów i usług technologicznych dla biznesu. Zajmuje się realizacją projektów w segmencie enterprise, działając na zasadzie synergii vendor – dystrybutor – reseller – klient końcowy.  

Napisz do Action Business Center Enterprise i dowiedz się więcej o ofercie Micron ➡️best@action.pl

Nasze marki i projekty