Action dystrybutorem Xopero software

Action Business Center Enterprise, dział zajmujący się dystrybucją rozwiązań zaawansowanych ACTION S.A., nawiązał współpracę z polskim producentem rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych Xopero Software. Od lipca 2023 ACTION S.A. jest odpowiedzialny za dystrybucję rozwiązań do backupu klasy enterprise na rynku polskim oraz zagranicznym wśród swoich partnerów biznesowych.

W portfolio Xopero Software znajdują się wysoce bezpieczne rozwiązania przeznaczone do backupu i awaryjnego odzyskiwania danych z urządzeń fizycznych, wirtualnych, Microsoft 365, a niedługo również z Android i iOS. W ofercie producenta znajdziemy flagowe oprogramowanie Xopero ONE Backup & Recovery, rozwiązanie sprzętowe Xopero Unified Protection i platformę MSP dla Partnerów. Firma jest też właścicielem marki produktowej GitProtect.io, która jako jedna z pierwszych na świecie zabezpieczyła dane DevOps, projekty IT, repozytoria i metadane, a tym samym kod źródłowy jako własność intelektualną. Z produktów producenta korzystają takie marki jak m.in. Subway, HEMA, RED, T-Mobile czy instytucje publiczne, w tym Warszawski Uniwersytet Medyczny, NHS - brytyjski fundusz zdrowia, czy Ministerstwo Rozwoju w Gwatemali. 

Współpraca między Xopero Software a Action S.A. gwarantuje dotarcie z wysokiej klasy programami do backupu i zarządzania danymi do nowej grupy odbiorców. 

Niezmiernie cieszymy się z zaufania oraz nawiązania współpracy z jednym z największych dystrybutorów IT w Polsce. Dzięki najlepszym technologiom Xopero Software, razem z Action S.A. możemy zabezpieczyć infrastrukturę najbardziej wymagających klientów - podkreślił Łukasz Piech, Country manager MSP z Xopero Software.

Dzięki współpracy z Xopero Software klienci biznesowi ACTION S.A. zyskają poza nową, szerszą ofertą rozwiązań do backupu dostęp do specjalnych szkoleń Xopero, wsparcie techniczne i dostęp do pełnej oferty producenta na specjalnych warunkach.

Obecnie dla naszych partnerów biznesowych jedną z kluczowych kwestii jest bezpieczeństwo infrastruktury oraz danych. Zaawansowane rozwiązania Xopero pozwalają na zastosowanie najwyższych standardów w tym zakresie. Dlatego uważam, że kompleksowe rozwiązania do backupu danych idealnie uzupełnią naszą ofertę – dodaje Piotr Zięba z Action Business Center Enterprise w ACTION S.A.

Sprawdź ofertę produktów>

Nasze marki i projekty