Nowe karty graficzne od AMD w ofercie ACTION S.A.

Action Business Center, dział rozwiązań zaawansowanych ACTION S.A., oferuje swoim klientom profesjonalne karty graficzne Radeon PRO W7900 i Radeon PRO W7800. Choć premiera nowych produktów na polskim rynku odbyła się w kwietniu, to wciąż karty te dzięki swoim parametrom i stosunkiem ceny do jakości uznawane są za artykuły z najwyższej półki. 

Profesjonalne karty graficzne Radeon PRO W7900 i Radeon PRO W7800 zostały zaprojektowane z myślą o stacjach roboczych do edycji multimediów, projektowania, renderowania i symulacji w systemie pracy 24/7. Bardziej wydajny model Radeon PRO W7900 posiada topowy układ graficzny z 96 jednostkami obliczeniowymi CU (6144 procesory strumieniowe) oraz 48 GB pamięci GDDR6 ECC 384-bit. Karta wyróżnia się współczynnikiem TBP na poziomie 295 W. Natomiast słabszy model Radeon PRO W7800 zawiera układ graficzny z 70 jednostkami obliczeniowymi CU (4480 procesorów strumieniowych) i 32 GB pamięci GDDR6 ECC 256-bit. Karta  charakteryzuje się mniejszym poborem mocy, stąd współczynnik TBP oszacowano na 260 W.

 Naszym zadaniem jako działu Action Enterprise jest oferowanie różnorodnych produktów biznesowych, które wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami. Myślę, że nowe karty graficzne od AMD są tego najlepszym przykładem. Pokazują bardzo wysoką wydajność, zwłaszcza karty Radeon Pro W7900 mają oferować lepszy stosunek ceny do jakości w porównaniu do NVIDIA RTX 6000 Ada Generation. Natomiast Radeon Pro W7800 ma więcej pamięci niż NVIDIA RTX 5500 i oferuje większe możliwości w niższej cennej w stosunku do konkurencji – tłumaczy Jakub Mroczek, Product Manager w ACTION S.A.

Nowe produkty dostępne są w i-serwisie, czyli na autorskiej platformie sprzedażowej ACTION S.A., w dziale enterprise i produkty serwerowe. Warto połączyć moc karty graficznych AMD Radeon PRO z dostępnymi w naszej ofercie procesorami AMD Threadripper albo AMD Epyc.

Nasze marki i projekty