ACTION S.A. z ofertą dronów Autel Robotics na targach MSPO w Kielcach. Europejskie premiery nowych serii Titan i Alpha oraz Evo Nest

Zapowiada się, że tegoroczna, już 31. edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, będzie największa w historii tego wydarzenia. Organizator potwierdza, że już na początku września do Kielc przyjedzie ponad 700 wystawców przemysłu obronnego z blisko 40 krajów całego świata, którzy swoje rozwiązania prezentować będą w halach stałych i tymczasowej – powstałej na potrzeby właśnie tego wydarzenia, a także na stoiskach zewnętrznych. 

Tylko w zeszłym roku MSPO odwiedziło 25 tys. gości z całego świata oraz 10,5 tys. wzięło udział w dniu otwartym. Już wkrótce okaże się, czy ten rekord frekwencji zostanie pobity. 

Podczas targów MSPO na zwiedzających będzie czekać szeroka oferta dronów od Autel Robotics. Do dyspozycji gości przewidziano aż dwa stoiska tej marki. ACTION S.A., jako oficjalny dystrybutor Autel Robotics w Polsce, przygotował stoisko zewnętrzne, na którym odbywać się będą loty demonstracyjne. Natomiast na stoisku wewnętrznym, zrealizowanym we współpracy z integratorem marki Autel Robotics, na uczestników targów będzie czekać ekspozycja szerokiego portfolio produktów. MSPO będzie miejscem europejskiej premiery nowych serii dronów Enterprise -  TITAN i ALPHA oraz stacji dokującej dla dronów - EVO Nest.  Goście stoiska zobaczą też jeden z najbardziej zaawansowanych płatowców na świecie - Dragonfish Pro, którego rozpiętość skrzydeł wynosi 3 metry, a czas unoszenia się w powietrzu to aż 158 minut. 

Nasza współpraca z Autel Robotics trwa od ponad 4 lat i stale się rozwija. Rynek dronów powiększa się ekspresowo oferując coraz to nowsze technologie i możliwości. Drony wyposażone w kamery termowizyjne oraz duże zoomy stały się nie tylko istotnym narzędziem w obronności, umożliwiającym monitorowanie i zwiad, ale także do inspekcji i nadzoru trudno dostępnych obszarów. Na targach zaprezentujemy na przykład najnowsze modele dronów transportowych serii Titan, których zdolność do przewozu przesyłek stwarza nowe perspektywy zastosowań. W skrócie, rosnąca różnorodność funkcji i wszechstronność dronów zapewnia przełomowe wykorzystanie w dziedzinach militarnych, przemysłowych, administracyjnych i logistycznych. Dlatego też zapraszamy na nasze stoisko – warto nas odwiedzić – komentuje Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

W czasie czterech dni targów eksperci Autel Robotics będą do dyspozycji zwiedzających na stoisku zewnętrznym nr ZG-30 przy bramie 6 oraz na stoisku wewnętrznym - hala namiotowa H, nr H-42.

Z uwagi na swoją renomę i wielkość, Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to świetna platforma do nawiązywania relacji, prezentowania premierowych rozwiązań i technologii. To też miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, a także wielu merytorycznych spotkań łączących pod jednym dachem ekspertów szeroko pojętego rynku obronnego z całego świata.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz e-sklepu z biletami na event na oficjalnej stronie targów: https://www.targikielce.pl/mspo 

Nasze marki i projekty