ACTION S.A. wystawcą na IFA 2023

W tym roku ACTION S.A. ponownie wystawiać się będzie w części Reseller Park, gdzie zaprezentuje swoją szeroką ofertę produktów wspierającą biznes detaliczny oraz e-commerce w całej Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Główny celem dystrybutora jest pozyskanie kolejnych klientów, zwłaszcza branży e-commerce oraz zdobycie nowych, zaufanych dostawców. Wzorem zeszłego roku, na zwiedzających czekać też będą najnowsze konfiguracje komputerów Actina, które są już obecne na wybranych europejskich rynkach, takich jak Niemcy, Hiszpania oraz Włochy.

W zeszłym roku targi IFA w Berlinie były dla nas wydarzeniem, które przyniosło nam spory sukces. Pokłosiem wielu biznesowych spotkań było zacieśnienie współprac z obecnymi klientami, a także pozyskanie nowych partnerów, którzy dzięki nam znacząco rozwinęli swoje biznesy. W tym roku liczymy na podobny obrót spraw i trzymamy kciuki za kolejne, owocne rozmowy – powiedziała Illona Czyrska, Dyrektor działu Export i Import w Action S.A.

Action będzie wystawcą przez wszystkie dni targów. Przedstawicieli spółki, którzy chętnie opowiedzą o ofercie dystrybutora i przedstawią atuty współpracy z nim, m.in. zaawansowane rozwiązania IT czy oferta i obsługa wielojęzykowa, spotkać będzie można na stanowisku 150f-03 w hali nr 25

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD, to najstarsze (organizowane od 1924 r.), największe i najważniejsze targi szeroko pojętej branży technologicznej na świecie. IFA od wielu lat jest miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań, a także platformą wymiany doświadczeń i myśli technologicznej przedstawicieli branży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD z całego świata.

Nasze marki i projekty