ACTION S.A. sponsorem ITC Malta 2023

Tegoroczna, 11. edycja eventu odbyła się pod hasłem „networking with difference” i zgromadziła 670 odbiorców oraz prawie 50 wystawców z 50 krajów. Dla wszystkich uczestników wydarzenia cztery dni networkingu połączonego z dodatkowymi atrakcjami było czasem intensywnych rozmów i spotkań biznesowych. 

ITC Malta na dobre zapisało się w naszym biznesowym kalendarzu, ale i sercach. Dlatego od wielu lat chętnie wracamy na Maltę. Natomiast w tym roku zdecydowaliśmy się po raz pierwszy zostać wystawcą i sponsorem eventu. Swoją obecność akcentowaliśmy w czterech wymiarach, czyli zacieśnieniu współpracy, nawiązywaniu nowych relacji, pozyskiwaniu klientów i zdobyciu kolejnych dostawców. Dla takiego dystrybutora jak Action to cztery strategiczne obszary, które z powodzeniem mogliśmy rozwijać jako sponsor ITC Malta 2023 – mówi Illona Czyrska, Dyrektorka Działu Eksport w ACTION S.A. 

Kilkudniowy event ITC Malta jest organizowany przez International Product Traders (IPT), które od 20 lat wspiera oraz łączy społeczność branży telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej. ACTION S.A. współpracuje z IPT od wielu lat, co znacząco przekłada się na rozwój biznesu. 

Nasze marki i projekty