ACTION S.A. nagrodzony przez Autel Robotics

Przedstawiciele ACTION S.A wzięli udział w Global Partner Summit 2023 w Huizhou w Chinach – globalnym spotkaniu dystrybutorów produktów marki Autel Robotics. Podczas wydarzenia ACTION S.A. zostało uhonorowane specjalną nagrodą za najszybciej rozwijający się biznes Autel.

Global Partner Summit 2023 odbyło się pod koniec kwietnia w Huizhou w Chinach. Jednym z ważnych punktów programu było nagrodzenie partnerów producenta. W tym roku wśród wyróżnionych znalazła się firma ACTION S.A. 

Otrzymanie nagrody Best Business Development Award w otoczeniu dealerów Autel z całego świata to dla nas ogromne wyróżnienie. Z marką Autel współpracujemy od ponad trzech lat jako dystrybutor i importer. Jesteśmy dumni, że w tak krótkim czasie, dzięki kompleksowemu podejściu do produktów – organizowanym pokazom, szkoleniom dla klientów czy wsparciu technicznemu, możemy efektywnie wspierać markę Autel na polskim rynku i podnosić świadomość innowacyjności jej produktów. Gratulacje dla całego zespołu technicznego ACTION, nie możemy się doczekać wprowadzenia do naszej oferty nowości Autel, zaprezentowanych podczas wydarzenia. – skomentował Konrad  Pszczółkowski, Product Manager w ACTION S.A. 

Wydarzenie stanowiło wyjątkową okazję do poznania społeczności dealerów Autel z całego świata oraz zapoznania się z innowacjami produktowymi marki. Podczas eventu zaprezentowano premiery nowych produkty z serii EVO Max i Ecosystem. Wśród nich znalazł się EVO Max 4T z kamerą Zoom, kamerą szerokokątną, kamerą termowizyjną i dalmierzem laserowym oraz EVO Max 4N, wyposażony w nową kamerę Night Vision Zoom obok funkcji EVO Max 4T. 

Zapraszamy do obejrzenia video-relacji z wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=uIdfMEzlUH4

Nasze marki i projekty