ACTION S.A. wyróżnione w TOP 10 w kategorii IT, telekomunikacja i nowe media na Liście 2000

„Lista 2000” przedstawia największe polskie firmy pod względem przychodów ze sprzedaży w roku 2021. Zestawienie zostało opracowane przez „Rzeczpospolitą” już po raz 21. i obejmuje przedsiębiorstwa z szeregu różnorodnych branż. Zdobyta pozycja ACTION S.A. w rankingu pokazuje, że firma jest ważnym graczem na krajowym rynku w sektorze IT. 

Zestawienie przygotowane przez dziennik „Rzeczpospolita” prezentuje sytuację polskiej przedsiębiorczości po dwóch latach przystosowania się do zmian, jakie wprowadziła pandemia koronawirusa do rodzimej gospodarki. Jest to możliwe dzięki dużej liczbie firm ujętych w rankingu, które reprezentują wiele branż, często nieobecnych w innych tego rodzaju publikacjach. 

Cieszymy się, że jesteśmy stale doceniani jako firma w sektorze IT, który jest dużą częścią naszego biznesu od samego początku powstania ACTION S.A. Idziemy jednak  z duchem czasu i starannie dbamy o regularne rozwijanie naszej oferty również spoza IT, aby spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dziękuję całej załodze za zaangażowanie oraz wszystkim naszym Parterom za owocną współpracę, której wymiernym efektem jest nasza obecność w top 10 firm IT rankingu „Rzeczpospolitej” – powiedział Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

Pomimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej na rynku, liderzy w branży IT zwiększają swoje dochody i generują coraz większe zyski. Jest to możliwe dzięki szerokiemu rozwojowi transformacji cyfrowej, która wpływa na rosnący popyt na tego typu sprzęt oraz usługi. Sektor IT w przytaczanym rankingu ma szeroki zakres – od dystrybutorów sprzętu komputerowego, po firmy tworzące oprogramowania. Aby dołączyć do prestiżowej „Listy2000” za rok 2021, przychody firmy musiały przekroczyć 287 milionów złotych. 

 

Nasze marki i projekty