#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTINA zaprasza na seans pt. Stworzyliśmy potwora, czyli komputer pokazowy dla AMD i Cooler Master

ACTINA we współpracy z AMD i Cooler Master stworzyła maszynę, która będzie grała pierwsze skrzypce na wszystkich kolejnych targach i pokazach AMD. Jest to komputer o silnej konfiguracji oraz nieprzeciętnym, nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. W końcu musi nie tylko dobrze się prezentować, ale także reprezentować godnie podzespoły marek, jaki i cały gamingowy brand ACTINA.

Do zbudowania tego komputera pokazowego wykorzystano najwyższej klasy komponenty światowych marek, nie oszczędzano też na oświetleniu i systemie wodnego chłodzenia. Efektem jest stworzenie potwora, w którym tylko ten system kosztował około 2000 euro.

- Tworzenie komputerów pokazowych to z jednej strony ogromna przyjemność, bo można realizować projekty marzeń, a z drugiej istotna sprawa, bo maszyna taka musi być niesłychanie wydajna, cicha i bezpieczna, a przy tym jeszcze cieszyć oko. Mam nadzieję, że dzięki współpracy z topowymi markami, sprostaliśmy zadaniu – mówi Konrad Kostrzyński, koordynator produkcji komputerów w ACTION S.A.  

Zresztą zobaczcie sami, jak nam wyszło:

https://www.youtube.com/watch?v=sZhBtYQAaiE&feature=emb_logo

W specyfikacji komputera pokazowego dla AMD i Cooler Master znalazły się między innymi:

  • 16-rdzeniowy AMD Ryzen 9 3950X
  • karta graficzna Radeon AMD VII z 16 GB pamięci HBM2
  • obudowa Cooler Master Cosmos C700M
  • zasilanie 1200 W mocy z PSU od Cooler Master, opatrzonym certyfikatem sprawności 80+ Titanium
  • płyta główna ASRock X570 Aqua wyposażona w blok wodny Aqua Cooling Armor

Data:: 2020-07-16 powrót
#