#
Jesteś na stronie głównej # #

Dbamy o środowisko naturalne

Rozumiemy, że zasoby naturalne są naszym wspólnym dobrem, z których będą korzystać również kolejne pokolenia. Czujemy się odpowiedzialni za wpływ jaki nasza działalność ma na otoczenie. W trosce o minimalizację negatywnego wpływu na otoczenie, promujemy zdrowy styl życia, konsumpcji dóbr i traktowania odpadów.

Wdrożyliśmy system segregacji i zarządzania odpadami. W naszej spółce pracownicy segregują śmieci tak, aby mogły być dalej przetwarzane. Oszczędzamy materiały i energię (druk obustronny, energooszczędne żarówki we wszystkich pomieszczeniach). Na każdym poziomie budynku spółki znajdują się pojemniki z podziałem na segregowane odpady. Dbamy o czystość i sprawność naszych pojazdów.

Współpracujemy z organizacjami odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zakładami przetwarzającymi zużyte baterie.


Zobacz co zrobić ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym
Zobacz co zrobić ze zużytymi bateriami i akumulatorami

ActiveEco to kolejna inicjatywa spółki Action mająca na celu ochronę środowiska. Jest to przedsięwzięcie ekologiczne, które polega na zbiórce zużytych tuszów i tonerów pochodzących z urządzeń drukujących. Uczestnicy programu odbioru ActiveEco nie tylko dbają o środowisko, ale także wspierają projekt „Szlachetna Paczka”.

#