Zdobądź certyfikat z okablowania strukturalnego od A-LANTEC

Dział zaawansowanych rozwiązań w ACTION S.A., czyli Action Business Center wraz z A-LAN Technologie, poprowadzą w maju,  na Mazowszu i Śląsku, szkolenia certyfikacyjne dla partnerów – instalatorów, którzy chcą rozwiać swoją wiedzę i biznes w oparciu o rozwiązania topowej firmy.

Czy wiesz, że:

Producent, firma A-LAN Technologie, do której należy marka A-LANTEC - renomowana marka systemów okablowania strukturalnego, rocznie dostarcza na rynek europejski dziesiątki tysięcy kilometrów kabli teleinformatycznych, setki tysięcy gniazd abonenckich oraz dziesiątki tysięcy komponentów towarzyszących, oferując na nie długoterminowe gwarancje systemowe. Jest to więc godny zaufania partner w dziedzinie okablowania strukturalnego, a jako oficjalny dystrybutor tej marki gorąco polecamy jej innowacyjne rozwiązania i szkolenia, które poprowadzi Krzysztof Skarbecki – specjalista ds. technicznych i rozwoju produktów w A-LAN Technologie.

Majowe szkolenia odbędą się na potrzeby naszych partnerów w dwóch lokalizacjach i będą składały się teorii okablowania, norm i wymogów, a także warsztatów z wykonawstwa okablowania. Na uczestników czeka - po zakończonym szkoleniu i zdaniu egzaminu końcowego - certyfikat. Linki do agendy spotkania i rejestracji poniżej:

  1. szkolenie w Zamieniu, siedziba ACTION S.A.: https://tiny.pl/ddtmd
  2. szkolenie w Katowicach, oddział firmy A-LAN Technologie, ul. Bednarska 17: https://tiny.pl/ddtmp

Zapraszamy serdecznie do udziału w tych wydarzeniach organizowanych w ramach cyklu #Actionszkoli.

Nasze marki i projekty