Fotorelacja z warsztatów Synology

ACTION Business Center: 9 maja zakończyły się warsztaty stacjonarne pt. "Akademia Synology w Action" – zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Wydarzenie to miało miejsce w ACTION Business Center w siedzibie ACTION S.A. i zgromadziło liczne grono naszych partnerów biznesowych zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa danych.

Podczas całodziennych warsztatów nasi uczestnicy mieli wyjątkową okazję zgłębić tajniki konfiguracji NAS Synology, aby w pełni zabezpieczyć dane w najlepszy możliwy sposób. 

Spotkanie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów w ochronie danych i rozwoju biznesu. Zapraszamy do objerzenia zdjęć z tego spotkania.

---

Jeśli jesteś zainteresowan_ uczestnictwem w przyszłych szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez ACTION Business Center, śledź naszą stronę internetową oraz profil Spółki na Facebook i Linkedin, aby być na bieżąco z ofertą.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania szkoleniami online czy warsztatami stacjonarnymi, zapraszamy do kontaktu: szkolenia@action.pl

Nasze marki i projekty