Zaawansowane modele UPS marki EVER w ofercie ACTION S.A.

Oferta ACTION S.A. powiększyła się o zaawansowane zasilacze jedno- i trójfazowe marki EVER gwarantujące stabilne, nieprzerwane zasilanie w dużych obiektach, w których wszystkie urządzenia muszą pracować non stop przez całą dobę, każdego dnia. Dzięki współpracy z zespołem specjalistów EVER, partnerzy Action Business Center zyskują wsparcie od momentu opracowania i wyceny oferty po usługi techniczne i serwisowe. 

Za polską marką EVER stoi ponad 30 lat doświadczenia i 3 mln produktów wprowadzonych na rynek, a także ponad 12 tys. unikalnych klientów i 25 linii produktów w ofercie oraz aż 43 autorskie rozwiązania produktowe. Dzięki nowym modelom zasilaczy EVER wprowadzonym do platformy handlowej B2B ACTION S.A., i-serwis, klienci dystrybutora zyskują jeszcze bardziej korzystne warunki współpracy.

Nowe linie na platformie i-serwis to: SINLINE USB Rack, SINLINE RT XL, SINLINE RT, POWERLINE RT PRO, UPS POWERLINE RT PLUS, UPS POWERLINE GREEN PRO oraz POWERLINE DARK 33.

UPSy EVER mają możliwość zabezpieczenia urządzeń zarówno przed utratą danych przetwarzanych w systemach informatycznych, jak i utratą efektów pracy na linii produkcyjnej. Ponadto, zapewniają ciągłość procesów produkcyjnych, stabilną pracę serwerów oraz ograniczają zagrożenia wynikające z nagłej utraty bądź nieprawidłowości zasilania sieciowego. 

W celu zapoznania się z pełną ofertą marki EVER i możliwościami współpracy projektowej, zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem z Action Business Center: Tomasz.Leyko@action.pl

Nasze marki i projekty