Webinary Victron Energy: fotowoltaika w kamperze i magazyny energii

Dołącz do webinarów Victron Energy, poznaj kompleksowe bateryjne rozwiązania do pozyskania energii słonecznej od holenderskiego producenta i lidera rynku.

Webinar 1: Fotowoltaika w kamperze
13 lutego,  godz. 10:00 - 11:30

W czasie webinaru poznasz najważniejsze produkty z linii Victron Energy stosowane w kamperach, samochodach turystycznych lub przyczepach kempingowych. Przedstawimy uczestnikom sposób doboru paneli słonecznych, regulatorów i pozostałych komponentów tj. akumulatorów żelowych, LiFePO4 i przetwornic. Dodatkowo poznasz urządzenie Cerbo GX i akcesoria umożliwiające pełne monitorowanie systemu wraz z transmisją przez Internet. Ekspert Victron Enegry zaprezentuje pracę systemu z czujnikami poziomu wody, systemu dystrybucji napięcia stałego DC, a także rozwiązaniem ładowania akumulatora hotelowego przez alternator.

Zarejestruj się >


Webinar 2: Magazyny energii
27 lutego,  godz. 10:00 - 11:30

Zakres webinaru obejmuje tematykę jedno- i trójfazowych systemów magazynowania energii opartych o urządzenia Quattro i MultiPlus marki Victron Energy. Głównym tematem szkolenia jest wymiarowanie, dobór urządzeń i akumulatorów oraz projektowanie systemów umożliwiających pracę sieciową – hybrydową, a także całkowicie wyspową.

Zarejestruj się >

Poznaj innowacje i buduj wiedzę z ACTION Business Center!

Nasze marki i projekty