Webinar: Bezpieczeństwo w garażach podziemnych - nowe przepisy dla pojazdów elektrycznych

ACTION Business Center E-Mobility zaprasza na spotkanie on-line, które odbędzie się już 26 czerwca. Temat webinaru to bezpieczeństwo w garażach podziemnych - nowe przepisy dla pojazdów elektrycznych. Prelegentem wydarzenia będzie Kamil Babiński z firmy ChargeIn, współautor nowych regulacji.

Podczas bezpłatnego webinaru uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi wytycznymi oraz najlepszymi praktykami dotyczącymi bezpiecznego ładowania pojazdów elektrycznych w garażach podziemnych. To niepowtarzalna okazja, aby uzyskać aktualne informacje z pierwszej ręki od ekspertów z branży. Tym bardziej, że temat ten w kontekście regulacji dotyczących stacji ładowania od 2025 roku nabiera nowego znaczenia. 

Warto wziąć udział w spotkaniu on-line organizowanym przez ACTION Business Center E-Mobility, którego mam zaszczyt być prelegentem, aby być na bieżąco z najnowszymi przepisami i praktykami. Zmiany w regulacjach dotyczących bezpieczeństwa są kluczowe dla zapewnienia ochrony przeciwpożarowej w garażach umożliwiających ładowanie pojazdów elektrycznych i hybrydowych typu plug-in. Będę chciał o tym szerzej opowiedzieć, jak i o tym, co zmienia się na mapie elektromobilności w Polsce od 2025 r. – podkreśla Kamil Babiński, członek zarządu ChargeIn CPO.

Spotkanie jest skierowane do szerokiego grona odbiorców, w tym producentów samochodów, użytkowników, zarządców nieruchomości, hoteli oraz dużych firm i biur. Elektromobilność to strategiczny kierunek rozwoju motoryzacji, dlatego kluczowe jest śledzenie przepisów dotyczących ochrony przeciwpożarowej w garażach wyposażonych w stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze, który pomoże lepiej zrozumieć i wdrożyć nowe regulacje, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Zapisz się już dziś, by zdobyć unikatową wiedzę, która pozwoli być Tobie i Twojemu biznesowi o krok przed konkurencją: 

https://action.clickmeeting.com/webinar-bezpieczenstwo-w-garazach-podziemnych-nowe-przepisy-dla-pojazdow-elektrycznych-26-06/register

Nasze marki i projekty