Warsztaty FIBARO – zapisz się na szkolenia z inteligentnych instalacji FIBARO

Chcesz stać się certyfikowanym instalatorem FIBARO? Jeśli tak, to nasze szkolenie jest dla Ciebie. Zapewni Ci kluczową wiedzę i umiejętności, abyś mógł tworzyć inteligentne domy i rozwiązania zgodne z najnowszymi standardami technologicznymi FIBARO

Segment inteligentnych domów dynamicznie rozwija się, a popyt na profesjonalistów zajmujących się montażem i konfiguracją systemów smart home stale rośnie. Stać się instalatorem FIBARO to wejść w świat innowacyjnych technologii, które kształtują przyszłość domowej automatyki. Dlatego ACTION Business Center wraz z FIBARO – liderem w branży smart home mają zaszczyt zaprosić swoich Partnerów na całodzienne szkolenia certyfikacyjne, podczas którego uczestnicy:

  • pozyskają praktyczną wiedzę w zakresie projektowania inteligentnych instalacji FIBARO
  • nauczą się konfigurować i wykonywać instalacje systemu FIBARO
  • zdobędą certyfikat potwierdzający umiejętności jako instalatora FIBARO.

Warsztaty poprowadzi Piotr Bryjak, Ekspert Wsparcia Technicznego FIBARO. Szkolenia z uwagi na duże zainteresowanie odbędą się w dwóch terminach, w różnych lokalizacjach. Linki do zapisów i garść dodatkowych informacji poniżej:

  1. https://business-center.action.pl/fibaro_15-05-2024  Zamienie, Action Business Center
  2. https://business-center.action.pl/fibaro_28-05-2024  Katowice, Centrum NICE Experience

Zapraszamy do zapisów, gdyż z uwagi na mocno praktyczny charakter spotkań, liczba miejsc ograniczona. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą na szkolenie swojego komputera.

Nasze marki i projekty