Action S.A. oficjalnym dystrybutorem okablowania Club 3D

ACTION S.A. właśnie wprowadziła do swojej oferty produkty Club 3D. Do portfolio dystrybutora z podwarszawskiego Zamienia trafią przewody HDMI, USB, stacje dokujące oraz adaptery, które doskonale sprawdzą się w komputerach, telewizorach i konsolach. Dzięki tej współpracy klienci spółki zyskają dostęp do wysokojakościowych akcesoriów znacznie ułatwiających pracę w warunkach domowych.   

Wchodząc w dystrybucję produktów Club 3D, Action chce zapewnić swoim klientom pełną obsługę w dziedzinie elektroniki IT i RTV. W dzisiejszej rzeczywistości z dnia na dzień okazuje się, że trzeba zmienić dom w biuro. Dzięki uzupełnieniu oferty o kable, stacje dokujące czy adaptery, klienci Action mogą szybko połączyć ze sobą kilka urządzeń tworząc profesjonalne miejsce do pracy. Chcąc zapewnić swoim partnerom biznesowym obsługę najwyższej klasy, spółka stale rozwija swój asortyment i w związku z tym podjęła współpracę z firmą Club 3D. 

- Dystrybucja produktów Club 3D, producenta z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie produktów do przesyłania danych, jest istotnym krokiem w kierunku zapewnienia kompleksowej obsługi partnerom. Możliwość szybkiego rozbudowania prywatnego laptopa o zewnętrzny monitor, klawiaturę czy drukarkę, są w dzisiejszych czasach nauki czy pracy zdalnej bardzo pożądane. Dlatego dobrze, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze lepiej sprostać wymaganiom klientów mówi Łukasz Majchrzak Product Manager w ACTION S.A.

Od teraz partnerzy Action mogą liczyć na konkurencyjne warunki handlowe, dostęp do najwyższej jakości produktów, które są w pełni kompatybilne z telewizorami, rzutnikami, laptopami czy tabletami. Niezależnie od urządzenia, użytkownik będzie cieszyć się krystalicznym dźwiękiem i obrazem.  Dodatkowo, są to bardzo proste w użyciu urządzenia na zasadzie Plug & Play. Instalatorzy i integratorzy znajdą w ofercie wiele tańszych rozwiązań do przesyłu obrazu w rozdzielczości do 4K.

- Action, tak jak my, jest wytrawnym graczem na rynku, doskonale zna jego potrzeby. Dlatego jestem przekonany, że razem możemy stworzyć wspaniały zespół, który zaoferuje partnerom dystrybutora solidny pakiet możliwości, jakie daje portfolio produktowe Club 3D  - dodaje Steffen Bruch, Authorised Representative Club 3D.

Nasze marki i projekty