Action S.A. autoryzowanym dystrybutorem produktów Zotac

Chcąc zapewnić swoim partnerom biznesowym obsługę najwyższej klasy, spółka stale rozwija swój asortyment i w związku z tym podjęła współpracę z firmą Zotac. Do oferty warszawskiego dystrybutora trafią zatem karty graficzne Geforce RTX, zbudowane w oparciu o udoskonalone rdzenie RT i Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe i superszybką pamięć G6X. Poza kartami, portfolio Action wzbogaci się o komputery mini-pc ZBOX wyposażone w czterordzeniowy procesor Intel Core i7 ósmej generacji. Ich największą zaletą poza wydajnością  jest  uniwersalność i rozmiar, który jest zbliżony do wielkości standardowego tabletu.

- Dystrybucja Zotac, jednego z czołowych producentów kart graficznych na świecie, stanowi kluczowy element strategii rozwoju oferty komponentowej Action. Z jednej strony zapewnia naszym partnerom stały dostęp do bardzo dziś na rynku pożądanych produktów, z drugiej pozwala nam rozwijać gamę komputerów Actina  – mówi Bartosz Chentko, Dyrektor Działu Komponentów w ACTION S.A.

Dzięki tej współpracy klienci Action mogą liczyć na konkurencyjne warunki handlowe, w tym również wsparcie serwisowe i techniczne na światowej klasy podzespoły komputerowe marki ZOTAC.

- Action to spółka z ogromnym doświadczeniem. Jej znajomość rynku, kompetencje, szeroki kanał partnerski, a także doświadczenie na rynku komponentów są dowodem na to, że współpraca z Zotac zapowiada się bardzo perspektywicznie - dodaje Samson Kwong, Sales Director, Zotac.

 

ZOTAC jest w top 5 niezależnych producentów kart graficznych na świecie. ZOTAC w swojej ofercie oprócz kart graficznych (bazujących na NVIDII) posiada również komputery mini-pc/barebone. ZOTAC został utworzony w roku 2006 przez firmę PC Partner, lidera w technologii elektroniki komputerowej.

Więcej na: https://www.zotac.com/pl

Nasze marki i projekty