ACTION Business Center z nagrodą BITy 2021 w kategorii Edukator Roku

Poznaliśmy laureatów trzeciej edycji konkursu BITy organizowanego przez portal brandsIT.pl - serwisU dla biznesu o IT i nie tylko. Zwycięzcą w kategorii Edukator Roku został dział dystrybucji z wartością dodaną Action S.A., czyli Action Business Center. O wygranej zdecydowały głosy czytelników portalu, a więc przedsiębiorców – partnerów dystrybutora, którzy na co dzień z nim współpracują.

ACTION Business Center od ponad czterech lat działa jako jedna ze struktur ACTION,  realizując biznes ze swoimi partnerami w kanale VAD, czyli dystrybucji z wartością dodaną. I  nie jest to pierwsze wyróżnienie, które trafia do tej platformy szkoleniowej.
 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej nagrody. Jest najlepszym potwierdzeniem, że nasz codzienny wysiłek i praca jest dobrze oceniana przez partnerów ACTION Business Center. Jednocześnie gratuluję wszystkim laureatom i kandydatom tegorocznych BITów, wśród których nie zabrakło czołowych polskich i międzynarodowych liderów biznesu w swoich kategoriach. Tym bardziej cieszy fakt, że wyróżnienie Edukator Roku dzięki głosom przedstawicieli tego rynku trafiło właśnie do ACTION Business Center. Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy - mówi Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, ACTION S.A.

Ideą ACTION Business Center jest dzielenie się fachową wiedzą i doświadczeniem podczas licznych spotkań z partnerami. Dzięki temu zdobywają oni cenne przewagi konkurencyjne, które pomagają im rozwijać się i dostarczać swoim klientom gotowe rozwiązania, a także świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. W swojej ofercie ACTION Business Center posiada kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz doradcze z zakresu m.in. serwerów i sieci, monitoringu wizyjnego czy automatyki budynków. Realizuje również liczne szkolenia skierowane do resellerów, integratorów i innych specjalistów IT. Współpracuje z topowymi producentami z segmentu rozwiązań biznesowych.

Nasze marki i projekty