Action Business Center na 27. edycji iNET Meeting

Dział ACTION S.A., Action Business Center, zajmujący się dystrybucją z wartością dodaną, razem z Western Digital byli Srebrnymi Partnerami 27. edycji iNET Meeting. Jedno z największych w branży Internet Service Providers wydarzeń odbyło się w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim w dn. 9-11 maja i zgromadziło ponad 300 specjalistów.

Na stoisku Action Business Center i Western Digital zwiedzający mogli zobaczyć rozwiązania storage do pracy ciągłej, w tym na dyskach klasy enterprise Western Digital Ultrastar, macierzach JBOD tego producenta oraz urządzeniach linii WD Purple (pamięci, dyski HDD, dyski SSD) gotowych do obsługi sztucznej inteligencji i wideo w czasie rzeczywistym.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejny raz wspólnie z Western Digital pojawiliśmy się w roli wystawcy na największym w Polsce spotkaniu środowiska Internet Service Providers. Konferencje iNET Meeting to dla tego środowiska obowiązkowy punkt na mapie branżowych spotkań – mówi Piotr Głydziak, Pełnomocnik Zarządu ds. VAD, ACTION S.A.

Zwiedzający stoisko Action Business Center i Western Digital chętnie pytali o rozwiązania storage spełniające najwyższe standardy i wymogi pracy 24/7 niezbędne do pracy i funkcjonowania dostawców usług internetowych. Nie brakowało też osób, które chciały dowiedzieć się więcej o ofercie Action Business Center.

- Nasza kompleksowa oferta, wsparcie techniczne i szybka dostawa dzięki automatyzacji procesu zamówienia to dziś atuty Action, o których chętnie opowiadaliśmy naszym gościom podczas dwóch dni iNET Meeting. Mam nadzieję, że 27. edycja tego spotkania wymiernie przełoży się na nowe współprace z partnerami w obszarze dystrybucji z wartością dodaną – dodaje Piotr Głydziak.

Nasze marki i projekty