ACTION z prestiżowym certyfikatem autoryzacji partnera ABB dla rozwiązań elektromobilności

Pod koniec kwietnia na uroczystej kolacji partnerów ABB, ACTION S.A., a dokładnie dział elektromobilności – ACTION Business Center E-mobility  - otrzymał certyfikat autoryzacji partnera ABB w zakresie rozwiązań dla elektromobilności. To znaczący sygnał dla rynku, że jako ACTION S.A. możemy świadczyć profesjonalne doradztwo, sprzedaż oraz montaż stacji ładowania ABB, obejmujących zarówno standard AC, jak i DC.

ABB to globalny lider w dziedzinie technologii, który od lat kreuje innowacje w obszarze energii i automatyzacji. Ich zaangażowanie w rozwój infrastruktury dla elektromobilności wpisuje się w misję budowania zrównoważonej przyszłości. Ta strategia jest też bliska wartościom z zakresu ESG w ACTION S.A.

Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia, które potwierdza nasze wysokie kompetencje oraz zaangażowanie w dziedzinie elektromobilności. Jest to dla naszej firmy ważny krok w dążeniu do świadczenia najwyższej jakości usług dla naszych klientów – mówi Paulina Kudłacik, Business Development Manager w ACTION S.A.

Dział Action Business Center E-mobility świadczy kompleksową usługę budowaniu stacji ładowania dla pojazdów elektrycznych: od planowania, przez projektowanie, budowę przyłącza, montaż, aż po zarządzanie stacją. Współpracuje, poza firmą ABB, z wieloma topowymi markami z zakresu elektromobilności, by oferować swoim partnerom biznesowym, firmom i instytucjom oraz klientom końcowym światową jakość usług.

Nasze marki i projekty