ACTION S.A. z wyróżnieniem od Microsoft

17 listopada br. odbyła się uroczysta gala Channel Connect 2022, zorganizowana przez Microsoft w malowniczym Łochowie. Podczas wydarzenia, światowy lider informatyczny nagrodził swoich najlepszych partnerów w kategorii: Microsoft Top Partners Cloud Mix. Jedno z wyróżnień otrzymała ACTION S.A. 

Całe spotkanie Channel Connect 2022 było zakończone elegancką, wieczorną galą, w czasie której Microsoft wspólnie z firmą Intel nagrodzili sześć najlepszych firm partnerskich. Prestiżową nagrodę, w imieniu ACTION S.A., odebrała Anna Bogusz. 

- W biznesie, już od dłuższego czasu, obserwujemy naturalny kierunek i trend podróżowania do rozwiązań typu chmura. Organizacje, i te małe, i te duże, przechodzą transformację cyfrową z platformą Microsoft 365. Widzimy, że jest zapotrzebowanie na ten rodzaj technologii, a przy tym również i producent kładzie duży nacisk na rozwój rozwiązań Cloud. Tym bardziej cieszymy się, że firma ACTION S.A. została wyróżniona w kategorii Top Partners Cloud Mix. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. – wypowiedziała się Anna Bogusz, Product Manager w ACTION S.A. 

Wydarzenie spotkało się z wysoką frekwencją ze strony partnerów biznesowych Microsoft. Nic dziwnego, gdyż prestiżowa ranga gali, połączona z faktem, że było to pierwsze spotkanie na taką skalę na żywo od czasu pandemii, musiały przyczynić się do dużego zainteresowania uczestników. 

Nasze marki i projekty