ACTION S.A. na GigaconPV – zapraszamy na nasze wystąpienie o elektromobilności i samochodach elektrycznych

Miło nam poinformować, że na konferencji online GigaConPV 30 listopada wystąpi Paulina Kudłacik, która od 11:10 do 11:25 w pigułce opowie o samochodach elektrycznych, a przede wszystkim o tym jak je ładować.

Podczas konferencji Paulina Kudłacik poruszy takie tematy jak:

- elektromobilność w Polsce

- dlaczego elektromobilność jest tak ważna

- rodzaje stacji ładowania samochodów elektrycznych.

- W ACTION S.A., a dokładnie Action Business Center, rozwijamy segment fotowoltaiki  już od kilku lat. Jest to naturalna konsekwencja zmian w podejściu do świadomego, ekologicznego traktowania naszej planety. Samochody elektryczne i elektromobilność idą z tym w parze. Jak wynika z branżowych raportów, z roku na rok liczba pojazdów elektrycznych w Polsce rośnie o ok. 80%, a popyt ten dalej rośnie! Z naszą ofertą ładowarek, kabli i stacji ładowania AC chcemy wyjść naprzeciw wszystkim, którzy chcieliby poszerzyć swój biznes o ofertę z zakresu elektromobilności – wypowiedziała się Paulina Kudłacik, Business Development Manager w Action S.A. 

Jeśli interesujesz się fotowoltaiką, energią odnawialną, a co za tym idzie możliwościami jakie daje w kontekście elektromobilności, to ta konferencja jest dla Ciebie! 

Sprawdź szczegóły wydarzenia i zarejestruj się: https://www.gigacon.org/pv-gigacon---112022 

Nasze marki i projekty