ACTION S.A. z kolejnym wyróżnieniem od DAGMA Bezpieczeństwo IT

Na początku tego roku podczas spotkania DAGMA Top Partner Summit 2024, dystrybutor z zakresu rozwiązań cyberbezpieczeństwa spotkał się ze swoimi partnerami biznesowymi. Spotkanie miało miejsce w Muzeum Śląskim w Katowicach. Jednym z elementów eventu było oficjalne przyznanie nagród najlepszym firmom współpracującym z DAGMA Bezpieczeństwo IT. W kategorii „Sprzedaż subskrypcji dla domu i mikrofirm” nagrodę „Tytan Sprzedaży 2023” otrzymała firma ACTION S.A.

Firma ACTION S.A. od lat współpracuje z DAGMA Bezpieczeństwo IT - obie organizacje mają za sobą ponad 30 lat doświadczenia. Dobra biznesowa relacja przekłada się na wyniki sprzedażowe, dzięki którym ACTION S.A. po raz kolejny tryumfuje jako sprzedawca subskrypcji ESET dla domu i mikrofirm. 

Nasze świetne wyniki sprzedaży subskrypcji ESET dla domu i mikrofirm to efekt kilku czynników. Po pierwsze, edukacja i wzrost świadomości zagrożeń IT – dziś solidna ochrona danych i informacji to nie tylko domena dużych firm, ale też mniejszych organizacji i gospodarstw domowych, gdzie działa wiele urządzeń wymagających zabezpieczeń IT. Po drugie – dobrze dopasowany produkt i wsparcie. W przypadku ESET to przede wszystkim sprzedaż rozwiązań biznesowych i subskrypcji elektronicznych do samodzielnej aktywacji. Na sukces składa się też mocna pozycja ACTION S.A. na rynku. Gwarancja ciągłości sprzedaży i wsparcia to ogromny atut naszej współpracy z DAGMA Bezpieczeństwo IT – mówi Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager w ACTION S.A.

Nagroda „Tytan sprzedaży 2023” w kategorii „Sprzedaż subskrypcji dla domu i mikrofirm” oznacza, że ACTION S.A. wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów związanym z bezpieczeństwem IT, a jednocześnie od wielu lat cieszy się niezmiennym zaufaniem ogromnej liczby partnerów, którzy kupują rozwiązania ESET właśnie w ACTION S.A.

Wspólnie z teamem Action dbamy o to, by klienci dystrybutora mogli znaleźć w jego ofercie zarówno produkty ESET dla domu i mikrofirm, jak również zaawansowane rozwiązania dla biznesu. Ciągłe, proaktywne podejście do partnerów biznesowych, o które razem dbamy jak widać przynosi wymierne korzyści, których owocem są bardzo dobre wyniki sprzedażowe dystrybutora z Zamienia – Grzegorz Klocek, Senior Product Manager ESET w DAGMA Bezpieczeństwo IT.  

 

Nasze marki i projekty