#
Jesteś na stronie głównej # #

ACTION S.A. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki SAPPHIRE

Od listopada w ofercie spółki z podwarszawskiego Zamienia dostępne są karty graficzne SAPPHIRE oparte na układzie AMD oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań tej marki. Połączenie dobrej relacji ceny do jakości podzespołów PC oferowanych przez SAPPHIRE sprawia, że od lat cieszą się one ogromną popularnością wśród użytkowników.

SAPPHIRE Technology to chińska firma z Hongkongu, która powstała w 2001 r. i szybko stała się globalnym dostawcą innowacyjnych produktów graficznych. W swojej ofercie posiada także zasilacze, tunery TV, ramki cyfrowe oraz komputery HTPC. Od niedawna weszła na nowe rynki z serią systemów serwerowych skierowanych do blockchain i komercyjnych firm wydobywających kryptowaluty.

Jestem zadowolony, że dzięki Action nasi klienci mają dostęp do innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań SAPPHIRE, które cieszą się wśród użytkowników bardzo dobrymi opiniami. W ramach umowy resellerzy zainteresowani tymi produktami z naszej oferty mogą liczyć na dodatkowe bonusy - mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Kluczem do sukcesu produktów marki SAPPHIRE jest sposób myślenia o nich, nie tylko w kategorii podzespołów, ale przede wszystkim pod kątem sposobu ich używania. Dobrym przykładem jest praca nad poziomem hałasu kart graficznych. Wyzwaniem i jednocześnie celem stało się znalezienie równowagi między ciszą, a wydajnością, którą można było osiągnąć jedynie poprzez faktyczne używanie i dokładne testowanie produktów. Nie sprowadza się to tylko do środowiska laboratoryjnego, ale też do wykorzystania kart graficznych w ich naturalnym środowisku, jakim jest gaming, by sprawdzić, jak naprawdę będą wyglądały wrażenia użytkownika na wielu rodzajach gier. Takie myślenie o produktach sprawiło, że to właśnie firma SAPPHIRE Technology była pierwszą, która wprowadziła na rynek rozwiązania chłodzące oparte na technologii pasywnego chłodzenia cieczą, a z czasem kartę graficzną wyposażoną w zegar 1000 MHz – Sapphire Atomic Edition 4890.

Chiński producent podzespołów nie ogranicza się jedynie do kultowych kart graficznych, które podbiły świat. Dziś otwiera się również na produkcję koparek do kryptowalut, czyli wysoko wyspecjalizowanych urządzeń, które posiadają ogromną moc obliczeniową, by wydobywać waluty cyfrowe.

Produkty te zostały fachowo opracowane i obejmują system obliczeniowy SAPPHIRE INCA CS-14 z innowacyjnymi 14 procesorami graficznymi o zoptymalizowanej wydajności, zużyciu energii i przepływie powietrza do wydobywania kryptowaluty Ethereum – dodaje Damian Miłosz, Product Manager w ACTION S.A.

Wszystkie produkty marki SAPPHIRE dostępne w ACTION S.A. objęte są serwisem i gwarancją producenta.

Data:: 2020-11-05 powrót
#