#
Jesteś na stronie głównej # #
#
Prezes Zarządu Piotr Bieliński

Piotr Bieliński
Prezes Zarządu

Posiada ponad 20-letnie doświadczenia na rynku IT; współzałożyciel i prezes ACTION S.A. Pomysłodawca większości z realizowanych przez spółkę projektów, w tym utworzenia marki Activejet. Za swoje osiągnięcia biznesowe był wielokrotnie doceniany przez branżę (dwukrotnie zdobył tytuł Postaci Roku IT) oraz niezależne instytucje, m.in. EY (finalista konkursu EY Przedsiębiorca Roku). Wielki miłośnik sportu, a w szczególności kolarstwa, którym zajmuje się zarówno biznesowo (sponsoring drużyny kolarskiej Verva ActiveJet Pro Cycling Team), jak i prywatnie – w 2017 r. zajął pierwsze miejsce na dystansie 120 km w swojej kategorii wiekowej w zawodach Bike Challange w Poznaniu, co zapewniło mu 9. miejsce w klasyfikacji ogólnej wyścigu.

 
Wiceprezes Zarządu Sławomir Harazin

Sławomir Harazin
Wiceprezes Zarządu

Związany z ACTION niemal od samego początku działania firmy. Rozpoczynał karierę w spółce ACTION 2 sp. z o.o. Doświadczenie biznesowe zdobywał na różnych szczeblach w spółkach grupy, co zaowocowało możliwością biegłego poruszania się w różnych obszarach biznesu.

Odpowiedzialny był m.in. za działanie oddziału katowickiego Spółki, rozwój sprzedaży produktów marki ActiveJet poprzez sieć Regionalnych Doradców Handlowych, a także budowę kanału sprzedaży do sieci handlowych. Absolwent Krakowskiej Akademii Rolniczej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej. Wykształcenie w dziedzinie biznesu zdobywał m.in. w Canadian International Management Institute uczestnicząc w programie Management 2008 na bazie Executive Development Harvard Business School. Prywatnie, zafascynowany sztuką, malarstwem, muzyką.

 
#