Zatwierdzenie układu – list do Partnerów

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że dziś, tj. 07.08.2020 r. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy wydał postanowienie o zatwierdzeniu układu w postępowaniu restrukturyzacyjnym Spółki (sygn. akt XVIII GRs 1/19 (d. X GRs 8/16). Powyższe orzeczenie, po uprawomocnieniu, stanowić będzie podstawę prawną do zakończenia postępowania sanacyjnego prowadzonego wobec Action S.A. w restrukturyzacji oraz wykonywania przez Spółkę zatwierdzonego układu.

Oceniamy, iż uprawomocnienie się układu nastąpi nie wcześniej niż na przełomie sierpnia oraz września 2020 roku. Po uprawomocnieniu się postanowienia zakończy się postępowanie restrukturyzacyjne, a Spółka będzie mogła funkcjonować w obrocie gospodarczym bez dopisku „w restrukturyzacji”.

Wzmocnieni oraz bogatsi w cenne doświadczenia, jesteśmy otwarci na nowe możliwości, które przed nami i naszymi Partnerami. To Wam Drodzy Partnerzy, należą się słowa uznania, że towarzyszyliście nam na wyboistej drodze, by teraz szykować się do świętowania jej zakończenia. Jest to przełomowe wydarzenie w historii Spółki i warto wskazać, że zbiega się ono z 30. rocznicą powstania Action, która przypada w przyszłym roku.

Z poważaniem,
Zarząd ACTION S.A. w restrukturyzacji

Poprzednie aktualności

Nasze marki i projekty