Pompy ciepła KENSOL: webinar, 24.10, godz. 10:00-11:00

Oferta działu Źródła Energii Odnawialnych rozszerzyła się o szeroki asortyment pomp ciepła. Na naszej platformie B2B klienci znajdą m.in. kompleksową ofertę marki KENSOL.

Już 24 października zapraszamy na pierwszy, wprowadzający do tej marki webinar: Energooszczędne pompy ciepła KENSOL dla domu – marka przyjazna dla instalatorów i konsumentów. Szkolenie poprowadzi: Produkt Manager Kensol, Michał Trzmiel. 

KENSOL to polski producent pomp ciepła skierowanych do gospodarstw domowych (od 6kW do 17kW). Marka KENSOL to w szczególności: 

1. Kompleksowość oferty, optymalizację czasu i miejsca montażu instalacji: 
wszystkie podzespoły są przetestowane i przygotowane przez producenta i objęte 5-letnią gwarancją, a instalator oszczędza czas poświęcony na montaż i serwis.

2. Kompaktowość rozwiązań: możliwość rezygnacji z typowej kotłowni poprzez połączenie pompy ciepła z Hydroboxem. Szafa hydrauliczna KENSOL to nowatorski produkt współpracujący z pompami ciepła typu powietrze – woda. Kompaktowa budowa urządzenia pozwala na skompresowanie niemal całej kotłowni do zamkniętej przestrzeni, o kubaturze niespełna 1m³! Szafa wyposażona jest w armaturę hydrauliczną i sterującą niezbędną do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania instalacji centralnego ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody. Jej estetyczny design pozwala na umieszczenie Szafy np. w kuchni, czy przedpokoju.

W programie webinaru : 
• Wprowadzenie: kompleksowa oferta KENSOL pozwalająca wytworzyć i zarządzać energią elektryczną dzięki Odnawialnym Źródłom Energii
• Pompy ciepła KENSOL – przedstawienie oferty produktowej wraz z modelami sprzedażowymi.
• Jak dobrać pompę ciepła? 
• Co nas wyróżnia?

Dołącz do webinaru i dowiedz się, dlaczego warto zaufać polskiej marce obecnej na rynku od 2014 r., gwarantującej  pewne i sprawdzone rozwiązania, pełne wsparcie serwisu fabrycznego, sieć autoryzowanych partnerów serwisowych, a także opiekę infolinii i zdalny nadzór.

Zarejestruj się na webinar > 

Nasze marki i projekty